Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akik fiatalon mentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik fiatalon mentek férjhez, ez nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Mennyire volt nehéz átszokni "tinilányból" "feleséggé"? Úgy értem, 17-18évesen az ember még csak tanul, lóg a barátaival, gépezik, stb. Aztán ha úgy döntenek a párjával, akkor ebből a "kiscsajból" egyik pillanatról a másikra átmegy feleséggé? Nálatok hogy volt ez?

Igazából nem azért kérdezem, mert 18évesen férjhez akarok menni, majd 2-3év mulva tervezzük, csak egyenlőre nem tudnám elképzelni, hogy képes lennék rá. NEktek erről mi a véleményetek?


2011. jan. 24. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te ez a bulizós, kiélős típus vagy, vagy tanulni akarsz meg hasonlók, akkor nylíván nem ajánlott ilyet tenni. Ha sok pénzetek van és szeretnél csak egy párt és családot, akkor megteheted. Ilyennek kell lenni hozzá. Vagy van még pár lehetőség, megszöktök otthonról és kemény munkával dolgoztok, de akkor baba nem ajánlott. Meg van még pár lehetőség.
2011. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én igazából most csak arra gondolok, hogy mennyi idő ez az átváltás, mondjuk úgy "felnövés", amíg egy fiatal lány beletanul a feleség szerepébe?
2011. jan. 24. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Akarat kérdése. Mindenkinél más. Amikor már felnőttként fogsz gondolkodni, bármikor lehet, csak aakart és egy kis felelőség kell hozzá.
2011. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem akarat,még csak nem is felelősség. Egyszer csak eljutsz ahhoz a pillanathoz, amikor azt érzed, hogy gondoskodnod kell Róla. Nem azért, mert más nem csinálja meg, vagy mert megkért, hanem magadtól.

Én 20 vagyok, most várom haza gyertyafényes vacsival a vőlegényem. Nincs különös alkalom, csak feldobom neki ezt az egyébként unalmas hétfőt.

2011. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert örömet akarsz okozni neki és csak ő kell neked, más nem.
2011. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én 18évesen mentem férjhez. Előtte bulik, haverok...minden, ami jött.

Mielőtt összeházasodtunk volna, fél évig együtt éltünk egy albérletben, én is és ő is dolgoztunk, én tanultam is. Mellette minden este vacsival vártam haza.

Szóval át lehet szokni egy pillanat alatt. Csak azt kell eldöntened, hogy csak ő kell, vagy csak azért szeretnéd az esküvőt, hogy elmondhasd a barátaidnak....


24L

2011. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!