Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha nincs az elején szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nincs az elején szerelem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fontos,hogy rajongás és nagy szeretet legyen benned... A szerelem jöhet később is... Vannak olyanok akik első látásra szerelembe tudnak esni,mások pedig csak hosszú együtt töltött idő után... Neked kell tudnod,hogy melyik típusba tartozol... Ha az első látásra szerelmesbe,akkor szerintem baj,mert ebbe a lányba/fiúba vmiért mégse szerettél bele...
2011. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nembaj, sőt amit az elején szerelemnek érzel esetleg, az legtöbbször csak fellángolás, vonzalom. a szerelem csak később alakul ki. sztem.
2011. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szerelemhez van, hogy kis idő kell, hogy kialakuljon! Először kölcsönös szimpátia, aztán óriási kötődés, aztán szerelem!
2011. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát én sem voltam szerelmes belé, csak szerettem. olyan fél évesek lehettünk mikor éreztem h nekem már csak ő kell senki más nem érdekel. akkor éreztem úgy h megbízhatok benne teljesen és megtudok vele beszélni mindent... stb. és most így 2,5 év után megőrülök érte, rajongok érte, izgatottan várom a találkozásokat, a csókjára éhezem meg az ölelésére és a közös programokat várom. tehát őrülten szerelmes vagyok és egyre csak szerelmesebb.

úgyhogy nem vagy elkésve :)

L*-*

2011. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen is baj. Mégis miért jársz valakivel, ha nem vagy belé szerelmes? Mert tetszik meg szimpatikus, jól érzitek magatokat? Szerintem ennyi nem elég, mert mi van, ha nem alakul ki később sem a szerelem? Az ilyen kapcsolatoknak általában csalódás a vége pár hónap után, de nem akarlak elkeseríteni.

19/F

2011. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj..... nem lehetsz egyből szerelmes...persze ilyen is létezik de nem minden esetben.Én a párommal mikor összejöttem épp ismertük egymást...nem voltunk szerelmesek...most pedig azon a szinten vagyunk hogy már más nem is kell :) és igen..szerelmesek vagyunk egymásba...
2011. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első pár találkozásnál nem baj, mondjuk lehet egy hónap is, ha egyébként nagyon szimpatikus az illető. de ha ezután sem vagy oda érte, akkor nem tudom mire lehet még várni...
2011. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem baj. Akkor, ha van helyette szeretet, kötődés, szimpátia, testi-lelki vonzalom.
2011. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!