Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, erről ti mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, erről ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Na szal van egy csaj az osztályunkban nekem bejön. Sikerült közelebb kerülnöm hozzá. Eredetileg csak külsőre tetszett, csak ugye összeismerkedtünk, tök jófej meg ugyanazokat szeretjük. És ugye ahogy szokták mondani, küldözgettem a jeleket...felhívtam magamhoz, ha kajám volt v vmim, mindig kap belőle, meg az ilyen alap dolgok. Te felőle meg semmi...csak látom néha órán hogy rám-rám néz. Akk most mi van??


16/f


2011. jan. 23. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:

ne kényeztesd, szolgáld ki

legyél titokzatos, húzd az agyát, stb...

aztán hívd el vhova, ha többet akarsz ;)

2011. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azaz ne is szolgáld ki
2011. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik lány mer közeledni,főleg nem a ti korotokban.Emiatt ne add fel.Lehet,hogy Ő is azt várja,hogy minél több jelet kapjon-a lányok még nagyon bizonytalanok ebben a korban.Tapasztalatból beszélek :))

21/L

2011. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle akar-e valamit
2011. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de épp ez az, h szoktam is húzni az agyát meg minden...csak ugye közben barátok is vunk és ez alap h kap belőle. lehet csak azt hiszi h nekem ő csak barát?
2011. jan. 23. 21:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Én már egyetlen fiútól se veszek jelnek semmit, mert ezzel felsültem... 1000% ra úgy tűnt, és olyan jeleket adott, hogy tetszem neki, aztán összejött mással. Ez a jelküldözgetés hülyeség, mindenki félre érti az egészet. Ha egy fiú pl: néz, az lehet azért van, mert unatkozik és nem tud jobban, ha veled akar hazamenni, akkor unatkozik. Ha állsz a bolt mellett és vársz valakit és jön pár mp. múlva a barátjával és beküldi és áll velem a bolt előtt, az csak véletlen is lehet. :@ Most tényleg, engem ez már annyira idegesít, a jeleket nem lehet normális értelmezni.... és tényleg ne haragudj, hogy ilyeneket írtam, de ne jeleket adj....Nézz mélyen a szemébe, és abból egyből látni fogja, hogy mi van ha szeret.... ----> ez mindig bejön :) leírnám a kedvenc idézetem: (az is erről szól)


"Aki azt mondja szeret, talán igaz lehet , aki azt mondja imád sose hidd szavát, de aki nem szól csak mélyen a szemedbe néz, annak szívében örökre élsz."----> bár ez a beszédről szól, de a lényeg mgvan benne, és szerintem ez nagyon igaz :)


Tehát, dióhéjban: Ne úgy tekints rá mint egy barátra, hanem mindig nézz bele mélyen "szerelmesen" a szemébe, de előtte kérd meg az egyik haverod, hogy tudjon meg 1-2 dolgot :) a lányok is így csinálják...:D

2011. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mindent tudunk egymásról. legjobb haverok vunk
2011. jan. 27. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:

ha kajám volt v vmim, mindig kap belőle


ledőltem a székről :D:D:D:D:D:D:D elképzeltem ahogy kettétöröd a bányászkenyeret és megkínálod vele :D na jó bocsi


szóval: szerintem se szolgáld ki, legyél vele mindig kedves, lógjatok sokat együtt, aztán majd kialakul valami ;)

2011. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért kellene kimennie az Andrássyra? Szerencsétlen, ha nem tudsz válaszolni normálisan, ne válaszolj...


Beszélgess vele kettesben, ha legjobb haverok vagytok, akkor mondjuk vidd el valahová, pl. egy parkba, aztán az alkalmas pillanatban kérdezd meg tőle, hogy mit gondol kettőtökről. Nehéz helyzet, de megoldható, csak bátorság kell...biztos úgy gondolja, hogy ő a lány, és akkor udvaroljanak neki, ezért nem küld jeleket vissza neked.

21/L

2011. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát basszus lépj!

Hívd el valahová, adj neki egy szál rózsát és próbáld megcsókolni!

Tudasd vele, hogy mit akarsz.

Nem véletlenül néz.

Több mint valószínű hogy félénk a lány.

2011. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!