Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitarthat az első kapcsolat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitarthat az első kapcsolat a sírig?

Figyelt kérdés
19f vagyok, barátnőm 20l, kicsivel több, mint egy éve jöttünk össze. Nekem előtte nem volt barátnőm, neki volt előttem egy másfél éves kapcsolata. Lehetséges, hogy elsőre megtaláltam a nagy Ő-t?
2011. jan. 23. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ritka,de ha úgy érzed,lehet.
2011. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Igen amennyiben csak pár évet éltek....
2011. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Minden lehetséges.
2011. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Lehetséges, én is hasonlóan vagyok.
2011. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka, de nem hiszem, hogy lehetetlen.


Mi párommal 3. alkalommal vagyunk együtt. Egymásnak első szerelmei vagyunk, igaz neki is volt bnője előttem és nekem is barátom, de 13 évesen, tudom, hogy nem volt szerelem. Többször külön váltak az útjaink általában miattam. Most újra megkeresett, elmondta, hogy mindig is engem akart visszakapni, mindenkiben engem keresett. Most, hogy újra együtt vagyunk, tudom, hogy mindig is ilyen férfira/fiúra volt szükségem. 9 hónapja újra együtt, és már az összeköltözést tervezzük :)


Szóval én azt mondom, hogy mindig van remény, ha egymásnak vagytok teremtetve, akkor úgyis rájöttök :)

2011. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ki, de nem valószínű.
2011. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 RaksashaGirl ***** válasza:

Végülis előfordulhat.. Nekem az első kapcsolatom a mostani, már fél éve együtt vagyunk, és még mindig ugyanúgy imádjuk egymást.. Azért kíváncsi leszek meddig fog tartani, de én remélem hogy sírig.. :)

Nektek is kívánom! ;)

2011. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szurkolók nektek! :)
2011. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen.
2011. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!