Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások számára látható ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások számára látható ha egy pár között szexuális kapcsolat van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában nem. Lehet úgy viselkedni hogy senki ne tudja mi van közöttük, csak elég tapasztalat kell hozzá.
2011. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlen... esetleg gondolni szoktuk,ha már rég együtt vannak vagy egymásnál alszanak stb.
2011. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Azeriel ***** válasza:
Igen!ezt nem tudom megmagyarázni de lehet látni.olyan nem is tudom....pl anyám 1x meglátta rajtam ^^(rajtunk) nincs ebbe semmi baj F/25
2011. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha ismered a "nagyon" párt, akkor esetleg a kitörő szokatlan öröm/bánat elárulhatja az előző este sikerét.


esetleg ha gondolat olvasó vagy


vagy ha nő a nőnek a pocakja, akkor biztos volt vlmi.

2011. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki kicsit is szemfülesebb, azonnal levágja. Teljesen más dinamika van egy olyan pár tagjai között, akik már összejöttek, de még nem feküdtek le, és akik már igen.
2011. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!