Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám elfelejteni azt az embert, akivel mindennap találkozok és a legfontosabb nekem a világon? Ismerkedtem másokkal, egyik se volt jó; próbáltam elterelni a gondolataim sok mindennel, nem ment. Ez nem csak egy buta szerelem, igazán ismerem őt, egykor közel álltunk egymáshoz. Már másfél éve tart ez az egész.. Megőrülök, amikor azt mondják, hogy az idő segít, mert lassan beleőrülök ebbe, ráadásul állítólag a legszebb éveimet 'vesztegetem el'... Köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 23. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a te esetedben ez mennyire játszik, mert nem tudom, milyen kapcsolatban voltatok, ha együtt voltatok, akkor mennyit stb. De nekem a felejtésben az segített, hogy őszintén beszéltem vele. Arról, ami köztünk egyszer történt, és hogy miért lett belőle, az ami. A megértés segíti a feldolgozást, ami magával hordozza a felejtés lehetőségét.
2011. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgymond 'barátok' voltunk, de történtek dolgok, meg mindig érdekes volt a viszonyunk. Próbáltuk már többször megbeszélni a dolgokat, volt, mikor sikerült, volt, mikor kevésbé. A legutolsó ilyen beszélgetésünknél nagyjából mindent rám fogott, aztán olyanokat mondott, hogy valahol belül még szeret (gondolom barátilag:D) és fontos vagyok neki, rá kb fél órára meg megkaptam, hogy egy kis kva vagyok... És még ő mondta rám, hogy szeszélyesen viselkedek. Vicces. Azóta hol ilyen, hol olyan a kapcsolatunk, de csak ismerős/haver szinten.
2011. jan. 24. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:

hááát...tényleg csak az idő segít,még egy csalódás sem tudja biztosan eltűntetni az érzéseket...Nekem egy régi szerelmet 5év alatt sikerült feldolgoznom,aztán végre megtaláltam az igazit....

Kitartás.23N

2011. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2011. jan. 25. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!