Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na, most mit csináljak? Mondjam meg neki? :/

Figyelt kérdés
Volt egy gyönyörű kapcsolatom ..egy irtó helyes pasival számomra.3 hónap után dobott,okokat nem nagyon mondott! Hát én szerettem továbbra is,az utóbbi időkben azon kaptam magamat hogy újra beszélgetünk és hogy egyre kedvesebb ..mivel most jön Valentin nap és az ő szülinapja is azon gondolkoztam hogy elmondom neki hogy mennyire szeretem még mindig,de attól félek lehet hogy ő nem így gondolja ..:/ mármint,hogy nem érez irántam semmit és megint elezd velem kiabálni ill. hogy elveszítem a barátságát :( az idő sürget,mivel neki ez az utolsó éve nálunk én meg még 2 baszott évig ott fogok dekkolna,de mind 1 ..mit tegyek?elmondjam neki hogy szeretem? vagy egyébként is mikor mondjam el,ha elmondjam meg hogy hogyan? ..Áááá! Kész para és depi vagyok :SS
2011. jan. 23. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
mondd,1x élünk!!:)
2011. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Túlzottan naiv vagy!


Csupán kétségbe vagy esve, hogy nem találsz mást és számodra meglepő okbol dobott téged amit nem akarsz elfogadni!

A helyedben hagynám!

hiú ábrándokat kergetsz!

2011. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. talán igazad van,de akkor hogy ... 2. :( erre azért nem gondolok,mert .. csak olyan rossz belegondolni :(
2011. jan. 23. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vok...


Csak mert rossz belegondolni????


Tisztán kell látnod nem álmokból élni! Meg képzelődni!

Egyszer beszélj vele...

De ne nyomulj mert akkor nagyon kétségbeesettnek és kiszolgáltatottnak fogsz tűnni!

2011. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A helyzeten tovább kell lépni.

Szép volt, de elmúlt. És most gondold végig...valóban megérné ez neked? Jó kapcsolatot tudnátok teremteni megint?


Nem tudom hány éves vagy, de arra következtetek fiatal.

Előtted az élet. Miért agyalsz ilyeneken?


Ja és még 1 tanács. Ha leszarod a pasikat, elborítanak mint a pattanás. (már bocsánat:D)

2011. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne mondd el.. ha ő akar v.mit akkor majd ő elmondja ha már kidobott.. ezek után szerintem ne alázkodj meg előtte..


és ha beszélgettek, és kedves veled akkor annak OKA VAN..

2011. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem szabad futni utána! Kidobott akkor mutasd meg hogy erős vagy és tovább tudsz lépni(még ha nem is így érzel)vele hitesd el,és hidd el ő fog kaparni azért,hogy visszamenj hozzá...persze csak akkor ha még érez irántad valamit:) Amúgy ha nagyon akarsz beszélj vele de nem konkrétan mond meg neki h szereted és nem tudsz nélküle élni vagy ilyesmi mert akkor nagyon kiszolgáltatott leszel.
2011. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké .. köszönöm szépen mindenkinek! :)
2011. jan. 25. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!