Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem voltam még ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem voltam még ilyen helyzetben. Mit tegyek? (randi. )

Figyelt kérdés

Szóval van 1 uj osztálytársam, aki szeptemberbe jött az osztályba.. december óta msn-ezünk egymással. nagyon jól elbeszélgetünk, és nagyon kedves. 3-4 hete elmondta (illetve leirta nekem.. msn-en) h nagyon bejövök neki... azóta is egyre kedvesebb és figyelmesebb velem. Nem tartottam elöször helyesnek, de nagyomn kedves velem és ugy érzem megszerettem. De randizni még nem randuztunk.

Hétfőn nincs sulink, és mondta h találkozzunk és hogy menjek át hozzá...

Igaziból soha nem volt még komoly kapcsolatom, és picit megijedtem hogy rögtön "házhoz hiv...:S"

Nektek is volt már oylan hogy a fiu első randin a házába hivott?

(nem akarok lefeküdni vele..)


l/18


2011. jan. 23. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát inkább még egy kicsit (pár alkalommal) sétáljatok, vagy beszélgessetek máshol. Én nem mennék egyből lakásra!
2011. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
velem még nem volt ilyen.. bár én mondjuk fiú vagyok. én a te helyedben mondanám neki, hogy vagy semleges terepen, vagy sehol :)
2011. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem akarsz, vagy MÉG nem akarsz? Nem mindegy.

Hát kicsit furcsa a dolog, de nem kell feltétlenül elzárkózni. Kérdezz rá, mit tudnátok ott csinálni? Amit mond, meg ahogyan mondja, abból el tudod dönteni, hogy szexelni akar-e vagy, vagy csak sima csókolózás, vagy netán bélyeget gyűjt, és azt akarja megmutatni.

Lehet, hogy meg tudjátok beszélni az egymással kapcsolatos elképzeléseiteket.

2011. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még 15.33-hoz:

Természetesen csak akkor menj fel hozzá, ha teljesen megbízol benne, hogy semmit nem tesz, amit te nem akarsz.

2011. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos kartyazni akar....ekkora hulyeseget...Nyilvan le akar fektetni....Menjetek inkabb moziba.
2011. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt első randim lakásba nem feküdtönk le nem volt semmi olyan!! Filmet néztünk,beszélgettünk..stb:) És hogy miért lakásba taliztunk? Mert hideg volt:D Moziba meg ide oda nem akartunk menni..Nyugi nem minden fiú egyből arra megy!!!

17/L

2011. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!