Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szabad ezt? Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad ezt? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek több mint 8hónapja.

A barátnőmmel szeretjük egymást de néha rámtör a vadászösztön.És ilyenkor leszólítok lányokat elkérem a telefonszámukat és ilyenek.De csak ennyit csinálok, tehát nem randizok velük hozzájuk se érek meg semmi.A barátnőm nagyon nem szereti de néha rámtör egy kis vita után.

Szerintetek ez mennyire elítélendő?


jó érzés tudni hogy ha akarnám meghódíthatnám azokat a lányokat.de nem teszem mert van barátnőm.szóval kell néha a pozitív visszacsatolás.


2011. jan. 23. 10:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem ez nem férne bele 1 kapcsolatba,inkább ülnél be egy kocsmába és innál 2 sört,majd visszamennél a barátnődhöz és megbeszélnétek a vitát,kibékülnétek...nem pedig idegen csajszikák számát elkérni..(amúgy róluk is meg van a véleményem,akik 1 kis rizsa után már egyből számot adogatnak,azért ez őket igen csak minősíti)
2011. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 nielindi ***** válasza:
100%

hát, ha a pasim csak ugy idegen csajokat leszólítana, számukat elkéregetné, meg ismerkedne velük, azt hiszem letépném a száját.

rádtör egy kis vita után? és mi lesz, ha jol összevesztek?

2011. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem férne bele

akkor inkàbb neten flörtölgess...abból csak nem lesz semmi

2011. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
de egy nagy paraszt vagy...
2011. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyi:Mit szólnál ha a barátnőd kelletné magát más pasiknak?Flörtölgetne?De őszintén.

Szerintem ez nem normális dolog,én ígyis tudom,hogy ha netán szakítanánk akkor találnék mást,nem próbálkozok senkinél sem.

Ez rossz mentség szerintem.De megértelek egyébként,csak szerintem nem való még párkapcsolat neked.

2011. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha a csajodra majd rátör a vadászösztön és leszólít idegen pasikat,kacérkodik velük,megadja nekik a számát te ott fogsz állni,mosolyogni és megsimogatni a fejét,te s-gg?
2011. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kapcsolatban elfogadhatatlan,megalázod a barátnőd.Te elfogadnád ha ő csinálna ilyesmiket egy kis vita után?
2011. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fiatal vagy még, éretlen és kicsit gyerekes:-) És én nőként meg tudom érteni, hogy kell a pozitív visszacsatolás. Azért próbáld meg redukálni ezt a dolgot, és más megoldást keresni viták után.
2011. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus éretlen kis p*cs vagy még, ne kezdj bele tartós párkapcsolatba. :) Hogyha visszajelzésekre vágysz, akkor szakíts és dugj hetente 2-3 különböző csajt. Csináld ezt még kb. 10 évig, aztán kezdj el normális kapcsolatot alakítani, hátha megérett már az agyad egy ilyen hatalmas feladathoz, mint a párkapcsolat! De előtte orvost is látogass meg. ;) Sajnálom a barátnődet, ritka nagy tahó vagy, én már lerúgtam volna a töködet párszor, hátha leszakadtak volna, aztán otthagynálak a fenébe. :D
2011. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
itt már csak a "barátnőd" nagyobb buta nálad mert még veled van. te udvarolsz másnak nyiltan minden nap, ő meg viseli ezt? Bolond vagy te a javából
2011. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!