Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A páromék anyagilag sokkal jobban állnak mint én és a szüleim.

Nekünk havonta 130-140.000 Ft-ból kell megélnünk,ebből rendezni a számlákat,stb...

Ők kapnak támogatásokat,éves szintem bemegy nekik 20-25.000.000 Ft.

És mondhatni,hogy a falujukban ők a leggazdagabbak,és ezért néha kissebbségi komplexusom támad,mert úgy érzem,hogy a szülei e miatt lenéznek engem és a szüleimet.

Szeretnénk a párommal összeköltözni,van egy ház amit az ő szülei ezelőtt 10 évvel felépítettek,benne van a központi fűtés,víz,minden,ami kell.Csak ki kellene festetni,parkettákat csiszolni,ajtókat beüvegezni,és berendezni.

De nekem és a szüleimnek erre nincs pénzünk,ezért a párommal úgy döntöttünk,hogy nyáron uborkázunk,itt az ő kertjükben,és a pénzt rakjuk lefelé hogy be tudjuk bútorozni a lakást.

Karácsonyra már szeretnénk beköltözni,de nem tudom,hogy a párom szülei ezt hogy képzelték el.

A ház csak ott áll üresen.

A párom 25 éves,én 22/L.


2011. jan. 23. 10:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Imádjuk egymást.4 év után is nagy a kötődés és a szerelem.

Nem hűlt ki a kapcsolatunk egy pillanatra sem.

2011. jan. 23. 11:17
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 32.700 forintból "élek", 60-70.000ft csak a számla, amit havonta be kell fizetnem. a párom kb 250.000ft-ot keres havonta, fizet egy csomó mindent, próbál nekem is segíteni. Kicsit ciki, de nem érzem annyira kellemetlenül magam. Tudom, hogy lassan lesz munkám. Nem kell szégyelni! Ha össze akar veled költözni, majd ő megoldja a dolgokat! Neked csak őszintének kell lenned!!! Sok sikert!
2011. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az elejétől kezdve annyit mutatok amennyi van!

Tisztában vele,hogy nekünk mennyi a havi bevétel.

Amit ő úgy lát,és amire szükségem van megvesz mindent nekem,és tényleg annyira segítőkész.

Őt nem zavarja,hogy nem vagyok gazdag családból való.

Csak az van bennem,hogy esetleg a szülei azok akiket ez zavarhat,mert ők még a régi világban élnek.

2011. jan. 24. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!