Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek apakomplexusom van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek apakomplexusom van?

Figyelt kérdés

14 lassan 15 éves lány vagyok, idősebbnek néznek mindig ugy 3-4 évvel mindig;idősebbekkel sokkal jobban eltudok beszélgetni,legjobb barátnőm is 17 éves lesz és baráti kör is 18+..

Átalában a 18 vagy annál idősebb fiúk érdekelnek, jönnek be, bennük 'találom' meg magam :) Ez apakomplexus? Vagy csak simán idősebbek tetszenek? :)


2011. jan. 22. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Áh, nem. Ez még normális a te korodban.

Ismerősöm 20 éves, és 48(!) éves "pasija" van (pedofilja szerintem, de mindegy)

De ne hanyagold el a te korod belieket se!:b

2011. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert a korosztályod többsége barom??
2011. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Apakomplexusod akkor lenne ha 40 feletti pasikra buknál :) 18-28 az tök normális.
2011. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs apa komplexusod szerintem... A volt szobatársam 6 évvel idősebb nőkkel járt... Meg van ez fiúban is :D
2011. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, még gyerek vagy. Ne gondolj a szexre!!! 14 éves korodban még örülj, ha rendszeres a menstruációd. :)
2011. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem...teljesen normális, ha 4-5 évvel idősebb pasik jönnek be... ha 15-20 évvel idősebbek, na akkor már lehet beszélni apakomplexusról
2011. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18 éves az még ovis
2011. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. nincs ezzel semmi gond. Főleg, hogy barátaid is 18+ ahogy te írtad.


"ha 15-20 évvel idősebbek, na akkor már lehet beszélni apakomplexusról"

Ezt cáfolnám. Szerintem még ez se nevezhető annak, legalábbis a 15 tuti nem. Relatív. Nyilván akinek huszonéves volt az apukája (20-25 körül) mikor ő született, annál lehet ezt apakomlexusnak nevezni. De pl az én apám 31 volt mikor születtem, szóval egy nálam 15 évvel idősebb pasi, simán lehetne még a bátyám is. Én nem apaként nézek az ilyen korú pasikra, mivel az apám sokkal idősebb náluk.

2011. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó, igazad van...ezt nem lehet pontosan meghatározni, függ attól is, hogy épp milyen korú az a lány...mert pl. nekem nagy valószínűséggel apakomplexusom van, bár a legnagyobb korkülönbség eddig 15 és 17 év volt...mostmár nem számítana ez olyan kiugrónak viszont amikor ez történt, 16-17 éves voltam, és ebben a tekintetben viszont elég "betegesnek" hat...legalábbis ahhoz képest, hogy a kérdező huszonévesekről ábrándozik :)
2011. jan. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!