Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusom lehet?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Mindig az idősebb férfiak érdekeltek, (30-as korosztály)ezért az első kapcsolatom is csak 17 évesen volt. Ez 3,5 évig tartott, nagyon jó volt, de vége lett, az illető 34 éves volt. Azóta együtt voltam egy 40 év körüli pasassal, és úgy érzem azóta már a 40-esek érdekelnek, hozzájuk vonzódom. Uh, ez nagyon gáz. Addig nem, míg nem akarok családot, de ha már igen, egy 40 évestől mit várjak? Neki már valószínű lesz gyereke, vagy már nagyon akarna, én meg még csak egyetemista vagyok. Fognak még érdekelni - ha nem is a korombeliek, de legalább a 30-asok, akikkel még lehet jövőm?
2008. dec. 26. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos vagy nem sajnos nem vagyok jósnő, tehát kérdésedre kérdés lesz a válasz! Honnan tudjam én mi lesz veled X idő múlva?

Amúgy nem tartom zavarónak, nekem is a 25 évnél idősebbek jönnek be és én is 21 éves lány vagyok! Bár az is igaz, nekem max. 30 legen a férfi nem pedig 40 körül!

2008. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kéne hogy érdekeljenek. Tedd lejjebb azt a bizonyos lécet, az egész rajtad múlik. Gondolkozz el azon, miért a 40esek jönnek be, és próbálj változtatni rajta. Sajna ennél jobb tanáccsal nem tudok szolgálni :S
2008. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy egy nőnek kb 8 évvel hosszabb az átlagéletkora. Ha ráadásul még egy 20 évvel idősebb férfival jössz össze, akkor 30 éves sem leszel, mire valószínű megözvegyülsz...
2008. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem bele írni, hogy apa nélkül nőttem fel, talán azért van ez nálam.
2008. dec. 26. 22:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó eséllyel apakomplexusod van. Nos ma már másként állnak hozzá az ilyen dolgokhoz az orvosok is. A modern felfogás az, hogy ha jól érzed magad te személy szerint így, akkor ne problémázz ezzel. Van sok ilyen ember rajtad kívül, ha úgy érzed, hogy így tudsz boldog lenni, akkor éld az életed egy idősebb férfi mellett.


Ha azt gondolod TE személy szerint (és nem más!), hogy ez így nem jó, akkor keress fel egy jó pszichológust és beszélgessetek erről. Valószínűleg le tud menni a gyökerekig és lehet, hogy tud is változtatni a dolgokon.


Mondom mégegyszer, csak akkor kell ezzel törődnöd, ha zavar, hogy ilyen vagy, mással ne törődj. Nekem is van tucatnyi perverzióm ami az átlag népesség szerint nem biztos, hogy tolerálható, ugyanakkor amíg valami nem törvényellenes, addig senkinek semmi köze hozzá csak neked és a partnerednek.


Gondolkozz el ezen. A döntés rajtad áll!

2008. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!én most a 17/L 34/F szituációban vagyok.1x már szakítottunk pedig érzem h fontos nekem.De nem ez a lényeg hanem azt szeretném kérdezni h anyukád hogyan reagált?

(én is félig apa nélkül nőttem fel,szerintem nekem is komplexusom van)

2008. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Mármint majdnem így. Még nem vagyok 21. 12 éves koromban már a 20-asok érdekeltek 14 éves koromban a 30-asok és most kezdek kacsingatni a 40-esek felé, följebb már nem megyek:)...és hát igen valószínüleg apakomlexusunk van... De szerintem tutira fognak még érdekelni 30-asok sőt még a 20-asok is. A nők 30. életévük tájékán elkezdenek vonzódni a fiatalabbakhoz...apakomplexus ide vagy oda...
2008. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

27 éves koromban volt egy 17 éves barátnőm. Az apja természetesen kiskorában lelépett.


Lányok, ez ilyenkor normális! Ha valami hasonló eset történik egy nő életében, akkor ez egy normális reakció. A gyerekkori traumák - vagy hívjuk ahogy akarjuk - meghatározzák a felnőttkori viselkedést. Én nem érzem, hogy emiatt paráznotok kellene. Egyrészt az idősebb korosztály tagjai is jól járnak, másrészt ti is boldogok vagytok. Akkor meg mi a baj?


Érezzétek jól magatokat azzal akit választottatok akármilyen idős is!


Csak ez számít.

2008. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nálad lehet, hogy erről van szó. én 17 vagyok a barátom 27. ahogy anyával nézegettük ez elég gyakori a családban. mindkét ágról van vagy 2-3 pár akik közt nagy a korkülönbség a férfiak javára.
2009. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!