Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után alakul ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után alakul ki bennetek a szerelem a párotok iránt? Van, hogy hónapok kellenek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már akkor fülig szerelmes voltam, mikor összejöttünk, 3 hét után. Azelőtt nem hittem benne, hogy létezik ilyen, de megtapasztaltam, és már több, mint 3 éve nagyon boldogok vagyunk együtt, nem halványult a szerelmünk, hanem a sok közös élmény még mélyebbé tette a kapcsolatunkat. Valójában nem is járnék olyan fiúval, ki iránt nem érzek valamit, szóval számomra a kérdés kicsit tárgytalan, mivel nem lenne a párom olyasvalaki, akibe nem vagyok eléggé belehabarodva, (vagy ha Ő nincs oda értem.) 20/L
2011. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem jövök össze olyannal, akit nem szeretek. Én ezt nem tartom jó dolognak, aki így csinálja...de ez csak az én véleményem.


18/F

2011. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1 hét ismerkedés után(előtte 2hónappal már köszönőviszony volt) teljesen bele estem:D És össze is jöttünk:) Több,mint egy éve vagyunk együtt:) Szerintem addig nem jó összejönni senkivel,mig nemvagy belé szerelmes..

16/L

2011. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

én a barátomba az első pillanatban beleszerettem

ő a kapcsolatunk 3.hónapjában lebukott, hogy neten ismerkedik más csajokkal, tehát nem szeretett engem.

amikor 1,5 éves szenvedés után ki akartam dobni ezek miatt, hirtelen én lettem élete értelme!!!és most összeköltözést akar, meg megfogni, meg nem elengedni, meg kikészült és most azt hiszi szeret.

2011. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
73%
Már az első találkozáskor .. :)
2011. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 acel ***** válasza:
73%
A jelenleginél 2 hét után még nem alakult ki exemnél olyan 3-4 hét 22f
2011. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
ELébb volt a szerelem aztán a többi
2011. jan. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam lassan alakul ki a szerelem, kb. 2-3hónap után tudtam biztosra mondani, hogy szerelmes vagyok belé.

21/L

2011. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
alapból azt mondanám hogy: nem. De az egyik srác annyira kitartóan próbált hónapokig a kedvembe járni, és boldoggá tenni, míg végül sikerült neki, pedig nem is tetszett külsőre.
2011. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem ha már a kapcsolat eleiben nem vagy szerelmes nem is leszel soha,tapasztalatbol mondom.
2011. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!