Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor jön a szerelem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön a szerelem? Nem akaratosan várom, de vágyom társra!

Figyelt kérdés
Az esélyt megadom,járok ide-oda, de nem jön a nagy Ő. Lehet a hercegem még a fehér ló megszületésére vár?! :p 22L
2011. jan. 22. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem éppen az én hercegnőmmel csal téged, mivel ő is késik. :/

21/F

2011. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Majd akkor jön ha nem keresed és nem görcsölsz rajta:D

Amikor a legkevésbé számítasz rá:)

2011. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

várj, én már látom mi fog történni....


holnap a boltban odamegy hozzád egy srác és azt mondja majd...látom nagy a gond! Esetleg este egy vacsival enyhíthetném??? De lehet h csak az autója lesz fehér...

2011. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én se várom, mégsem jön. Szerintem nem az a megoldás, ha nem várod. Nem ezen múlik :)
2011. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a legszarabbb duma, amit lehet mondani, "hogy ha várod ugysem jön ha nem várod akkor fog jönni"

Igen ezt mondják a szülők a barátok rokonok stb....


De az a nagy büdös igazság, hogy ha nem teszel annak érdekében semmit , hogy történjen valami akkor a büdös életben nem is fog!

2011. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

jót nevettem a kérdéseden :D

nálam meg pont az a baj h megdöglött a fehér ló :D

(jaj a drága Sanyi)


a viccet félretéve: szerintem se várd a nagy őt ha nem teszel érte nem lesz semmi

22f

2011. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem úgy értettem,hogy várja,hogy ne csináljon semmit,csak ne görcsöljön rajta.Mert ha rágörcsöl akkor azt másik is észre fogják venni,és annál inkább nem fog menni.Legalábbis velem ez így szokott lenni...És eddig én mindig olyankor találkoztam a nagy szerelemmel amikor tényleg nem számítottam rá,és tök nagy véletlen volt,hogy mi összefutottunk.Amikor meg görcsösen akartam keresni valakit soha nem jött össze.Csak lazán kell venni,nyitott szemmel kell járni.
2011. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is várom és igenis görcsölök rajta:S De csak, hogy legyen valakim...na olyat nem szeretnék.


L/19

2011. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nem írtam és nem is gondolom, hogy görcsölök rajta, csak vágyom rá és foglalkoztat a gondolat. Egyébként az is szubjektív, hogy ki, hogyan találkozik a nagy Ő-vel: van, aki véletlenszerűen, van,aki megtervezi és van, aki tündérmesébe illő szituációban találkozik élete párjával. Azt hiszem a legutóbbi a legritkább. :)
2011. jan. 23. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!