Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert felek ennyire, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

2 eve vagyok parkapcsolatban az a helyzet, hogy 3 honapja szakitottunk mert nem voltam vele tul kedves, minden hulyesegert vitatkoztam vele. Adott meg egy eselyt, es ugy masfel honapja ismet egyutt vagyunk most majdnem jo minden, azok a problemak amik voltak mar nincsenek, csak most mindig felek, hogy elhagy megint, felek hogy nem szeret elegge, es eleg sokat nyaggatom ezekkel a dolgokkal, es a vegen az lessz, hogy ezt a feltekenykedest es ezeket a hulyesegeket fogja meg unni, de nem nagyon tudok tenni ellene.


Valamilyen tanacsot tudtok adni?


F/18


2011. jan. 22. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Lazíts...

Menjetek el valahová kikapcsolódni, aztán jöhet egy szenvedélyes sex.

2011. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Megvolt :S


Nem tudom mit tegyek tulsagosan szeretem es komolyan is gondolom vele nagyon is....es felek, hogy o nem

2011. jan. 22. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem érzed, hogy szeret?
2011. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de erzem, csak sz*r az is, hogy egyszer mar szakitott, persze miattam es felek, hogy ismet fog...de en nem szeretnem mert rajottem, hogy nagyon szeretem, hogy vele akarok maradni mindig :)
2011. jan. 22. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell félned...Ilyen szempontból aggódhatnál már azért is, hogy egyszer meg fogsz halni.
2011. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt le*arom... tudom lazabban kene vegyem, csak ez a baj hogy tulsagosan szeretem ahogy hogy lazan vegyem, nem megy :S
2011. jan. 22. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt vesd fel neki, hogy hülye voltál, de nem leszel többet az...akkor talán megnyugszol..:/
2011. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
figyelj nem azért hagyott ott mert nem szeretett hanem mert ba sztattad. ha ezt a részt kihagyod akkor nincs miért aggódni
2011. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tereld el a gondolataid. Én is jártam hasonló cipőben, de ilyenkor sokkal többet jártam edzésre, vagy csak egyszerűen elmentem futni reggel - este. Légy figyelmes, ne csesztesd és minél tartalmasabban töltsétek el az együttlévő időtöket (erre a közös kirándulás a legjobb egy-egy érdekes helyre). A szexben figyelj oda, hogy mit szeret, hol vannak az erogén zónái és finoman kényeztesd, hogy rabul ejtsd. Ha ez sikerül, akkor ragaszkodni fog hozzád és nem kell izgulnod.
2011. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönom a válaszokat :)


ez a gond pont, hogy elég sokat cseszegetem ezekkel a hülyeségeimmel valahogy muszály lessz változtassak mert ebből lessz elege :S

2011. jan. 24. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!