Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak rá? Vagy mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak rá? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy eléggé érdekes történettel fordulok hozzátok.

Nyáron jártam egy sráccal,de szakítottunk.Az okát magam sem tudom,talán az volt a hiba,hogy nem ismertük egymást eléggé.

Azt mondta,ismerjük meg egymást jobban,és akkor később lehet még belőle komolyabb kapcsolat.Én viszont annyira ideges voltam,hogy azt mondtam neki,hogy soha többet nem akarok vele beszélni,nem akarom látni,és hogy már nem szeretem.

Ez nyilvánvalóan hatalmas hazugság volt,mert még mindig nagyon-nagyon szeretem.Fél éve nincs olyan nap,hogy ne gondolnék rá,de írni nem merek neki,mert mégis milyen ürüggyel?

Pár hete az egyik barátnőm megkérdezte tőle,hogy most mi a véleménye rólam.Azt mondta,hogy még mindig nagyon tetszem neki,de nem hiszi,hogy ezek után járna velem.

Szóval mit tegyek?Azt mondják,a szerelem egyszer elmúlik,de ha nekem fél év alatt még mindig nem múlt el,akkor mit tegyek? Mindenkiben öt keresem,pedig tudom,hogy mindenkiből csak egy van :S

Írjak neki?vagy mégis mit tegyek?


2011. jan. 22. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Lusta voltam elolvasni de én azt mondom h mond neki ezt:

"A ku*va anyád h átb*sztál mostmá kellek neked mi? takarodj a pics*ba!!"

tisztelettel:

Kun Béla

2011. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azért te se érdemelnéd meg, hogy szerető férjed legyen ebben az életben...


nem egyszerüen csak azt mondod, hogy "bocs most nem" hanem még ilyeneket is hozzávágsz, hogy ne találkozzunk, neis lássalak, mintha az ellenséged lenne, de azért féléve sirsz, hogy majd ő lép??! Milyen ürüggyel irj? Olld meg magad, szerinted neki milyen érzés lehetett??

2011. jan. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!