Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hichigo kérdése:

Mit tegyek ha elhagyott?

Figyelt kérdés
volt egy barátom csütörtökön szakított velem.2 éve jártunk,nyáron elmentem a barátnőmmel bulizni és ott megcsókolt egy fiú.A barátomnak nem én hanem a barátnőm mesélte el.Nem hiszi el nekem h nem történt semmi több,hónapok (5 hónap) óta úgy bánt velem mint egy zsák szarral,de annyira szeretem,h elviseltem,néha kedves volt és már egy-két szép szavától is boldog voltam.Azt hittem ha mindent elviselek akkor egyszer csak újra kedves lesz,de közben megváltoztam már nem vagyok olyan jókedvű lány,de istenem h lehetnék az ha nincs egy barátom sem,mert a barátom mindenkit eltaszított tőlem,nincs senki akire számíthatnék akivel megbeszélhetném a gondjaimat.Borzasztóan letört voltam sokszor.És nem tetszett neki ,hogy már nem szórakozom annyit és unatkozott mellettem.Azt mondta,hogy nem szeret.De kérdem én,ha nem szeretett akkor miért volt velem eddig???Most elhagyott és nem tudom h fogok így élni ezután.Valaki tud nekem segíteni?
2011. jan. 22. 17:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon szépen köszönöm
2011. jan. 23. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!