Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hichigo kérdése:

Mit tegyek ha elhagyott?

Figyelt kérdés
volt egy barátom csütörtökön szakított velem.2 éve jártunk,nyáron elmentem a barátnőmmel bulizni és ott megcsókolt egy fiú.A barátomnak nem én hanem a barátnőm mesélte el.Nem hiszi el nekem h nem történt semmi több,hónapok (5 hónap) óta úgy bánt velem mint egy zsák szarral,de annyira szeretem,h elviseltem,néha kedves volt és már egy-két szép szavától is boldog voltam.Azt hittem ha mindent elviselek akkor egyszer csak újra kedves lesz,de közben megváltoztam már nem vagyok olyan jókedvű lány,de istenem h lehetnék az ha nincs egy barátom sem,mert a barátom mindenkit eltaszított tőlem,nincs senki akire számíthatnék akivel megbeszélhetném a gondjaimat.Borzasztóan letört voltam sokszor.És nem tetszett neki ,hogy már nem szórakozom annyit és unatkozott mellettem.Azt mondta,hogy nem szeret.De kérdem én,ha nem szeretett akkor miért volt velem eddig???Most elhagyott és nem tudom h fogok így élni ezután.Valaki tud nekem segíteni?
2011. jan. 22. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen volt, szívességet tett, hogy megszabadított magától.
2011. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 nielindi ***** válasza:

1: nem barátnő az ilyen

2: nincs semmi keresni valód egy másik pasi szájában, ha van barátod!

3: hogy bízzon meg benned, ha nem is tőled tudja?

4: akkor szakitania kellett volna.

5: magadnak köszönheted.

2011. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi van igazság abban amit írsz de ezzel nem segítettél.
2011. jan. 22. 17:33
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt, ha MÁR elhagyott akkor semmit.

Kettő: Alapvetően rossz oldalról közelítetted meg a kérdést, ugyanis ha engem igazságtalanul vádolnak valamivel akkor nem tűrök birka mód, hanem kikelek magamból hogy hogy képzeli. Azzal hogy mindent megpróbáltál elviselni tőle éppenséggel azt kommunikáltad felé, hogy bűntudatod van, és van oka haragudni rád. Meg is lett az eredménye.

Három: nielindi 1-5

2011. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17:26-os remekül összegezte a dolgot, segítene meg mégis hogy segíthetnénk? Menjünk vissza az időben, és üssünk le, hogy ne tudd megcsókolni azt a fiút? Vagy tudat módosítsuk a volt barátodat? Netalántán a te megcsalás utáni viselkedésedet másítsuk meg? Vagy menjünk, és könyörögjünk téged vissza hozzá?
2011. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
figyu úgy tűnik,h mindenki félreértelmezte nem csókolóztam a fiúval csak megcsókolt.ennyi nem csókoltam vissza ott hagytam a francba. sokmindenben igazatok van,de ez semmi sem segít ez az oldal azt hittem arra való
2011. jan. 22. 17:54
 7/11 anonim ***** válasza:
itt a "barátnőd" a legnagyobb gci. Ez a helyzet.
2011. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor megismétlem:

"Azzal hogy mindent megpróbáltál elviselni tőle éppenséggel azt kommunikáltad felé, hogy bűntudatod van, és van oka haragudni rád. Meg is lett az eredménye."

Most meg nekünk magyarázod a bizonyítványt. Figyi, ÉN hiszek neked, csakhogy AZ nem segít.

2011. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg igazat mondasz, akkor a korrekt eljárás az lett volna, hogy TE mondod el azonnal a barátodnak (barátnőd szót sem érdemel, remélem azóta nem beszélsz vele), akár telefonon is ott helyben, ha ennyire bizalmatlan veled szemben. De ha ilyen szinten képtelen hinni neked, meg ennyire tapló volt, akkor vedd elő az eszed: nem is szerethet igazán.
2011. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én nagyon is megértelek

velem is ugyan ez történt, de én még vissza is csókoltam, mert egy kicsit részeg voltam

sztem próbálj meg barátokat szerezni

vagy próbáld meg a régi barátnőid figyelmét felkelteni

nagyon sajnállak ( velem kb 1 éve történt és még mindig kivok) rem te előbb túl leszel ezen.

az első időszak nagyon rossz lesz,, de hidd el az idő segít

én is azt hittem h ez nem igaz, de nagyon is igaz

csak néha az idő nagyon-nagyon lassan segít :/

szurkolok, h minden rendben legyen

2011. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!