Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az ami felkelti az érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami felkelti az érdeklődést fiúknál?

Figyelt kérdés
Leginkább külső tulajdonságra gondolok, mert igen is kell a külső vonások amik megfogják a férfiakat, de mik azok a külsőségek amik azt keltik bennetek, hogy közeledjetek egy nő/lány iránt és jobban megakarjátok ismerni és mi az a belső érték ami igazán azt mondja nektek, hogy "ez a nő kell nekem", megakarjátok szerezni és persze a leglényegesebb mi az ami ott is tart titeket akár több évig vagy amíg élünk?
2011. jan. 22. 11:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor se tudom elképzelni, hogy te lényegében minden nőnek adsz esélyt? persze ez így szép meg minden és oké, hogy belső értékek nézésével válogatsz, de azért az csak számít, hogy ápolt legyen :D az is külsőre hat elsőre pedig. Vagy félreértjük egymást, de nagyon.
2011. jan. 22. 14:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Képzeld el, mert igaz. Meg az, hogy minden nőnek adok esélyt nem jelenti, hogy minden nő kell nekem. Az is igaz, hogy régen megnéztem a külsőt, de már nem érdekel az ilyen gyerekes dolgok vagyis tényleg nem számít nálam a külső, komolyan. Lásd a szüleid vagy nagyszüleid korábn nem volt clean&clear vagy mai olyan szerek amivel címlap lány lehetsz:S szóval ez az ápoltság. A külső meg az hogy ha valakinek a szeme kék, az orra mint a sasnak, kövér vagy vékony vagy kigyúrt, kopasz, szőke...Tényleg neked mi a fontos? Nekem teljesen mindegy, hogy neked mi, de nekem ezek nem számítanak. Hiába mondom el neked nem hiszem, hogy megértesz engem. Fura vagy nem fura, de a belső szépít és ezt veszem figyelmbe akár milyen a külseje! Hogy te milyen körökben mozogsz az a te életed, ha olyan pasikkal ismerkedsz akik csak a testedért fognak szeretni az annak köszönhető, hogy olyan körben mozogsz. Látszik is hogy ez újdonság neked, mert nem hiszed el. Ha nem hiszel akkor ne higyj nekem, nem magyarázom el jobban:) Ha szeretnéd külsővel felhívni a figyelmedet hát rajta, biztos sikerrel jársz. Ha valaki meg nem a külsőd nézi akkor elég fura lesz vele felhívniXD nem? De remélem szerencséd lesz és sok sikert kívánok hozzá:)
2011. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy :D Semmi olyanról szó sincs, hogy a testemért szeressenek sőt tessék a belsőt nézni mert annak van igazi értéke ezt jól tudom, de akkor is ott kell hogy legyen a testi vonzalom és az külsőn alapszik az már más hogy eltudjuk fogadni amilyen ez így jó hisz érzésekkel nézzük a másikat, de van egy kis bibi, lehet én vagyok túl naiv vagy csak ezeket tapasztalom, de a mai világban, nehéz hozzád hasonlót találni. Rengeteg helyen lehet azt olvasni, hogy a külső így meg a külső úgy :D és ez megmarad az emberekbe, hogy igen is azt kell nézni, kis mértékben el is lehet fogadni :) Tényleg nem tudom elképzelni a gondolkodásodat :D de ezért ne haragudj rám.

A régi korokban is megvolt biztosan a külső nézelődése, de ott nem tudtak nagyon válogatni vagy inkább azt mondanám, ott szebbek voltak a belsők, ők más korban nőttek fel máshogy nevelkedtek (persze kivételek voltak)

2011. jan. 22. 17:56
 14/14 anonim ***** válasza:
Dehogy haragszom rád:) csak tisztáztam, hogy nálam ez van. Mivel őszínte ember vagyok, ezért úgy éreztem akkor is elmondom. Húúú, sokszor hallottam már, hogy ritka vagyok és akit keresnek^^ Csak az a gond, hogy vagy foglalt vagy nagy a korkülönbség:S akik elérhetők azok pont az a kategória akikben csalódnék:( Nem könnyű így megtalálni, valami mindigvan ami közbe vág, de általában netes ismerkedés miatt nem mernek és így elég nehéz bizonyítanom is, pedig bizonyítanék is ha kell. Megint sokat írnok a végénXD na de örülök, ha megértettél:) Lényeg, hogy ne követeljünk, mert abból nem kapunk semmit se:)
2011. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!