Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az ami felkelti az érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami felkelti az érdeklődést fiúknál?

Figyelt kérdés
Leginkább külső tulajdonságra gondolok, mert igen is kell a külső vonások amik megfogják a férfiakat, de mik azok a külsőségek amik azt keltik bennetek, hogy közeledjetek egy nő/lány iránt és jobban megakarjátok ismerni és mi az a belső érték ami igazán azt mondja nektek, hogy "ez a nő kell nekem", megakarjátok szerezni és persze a leglényegesebb mi az ami ott is tart titeket akár több évig vagy amíg élünk?
2011. jan. 22. 11:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
kerek feszes fenék és nagy feszes csöcsök:P 15F
2011. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy hogy fog bejönni ez neked így, de tévedsz ha minden férfira azt írod hogy külső fogja meg, mert engem csak a belső, ha nem hiszed így jártál. Nekem az a nő kell amelyik belül tud megfogni és nem külsőleg!!:) Sok sikert:)
2011. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Kis tini p0csöknek még külső bár tini p0csök vannak 30 éves korban is ahogy tini lányok is (agyban tini).

Engem is leginkább belső, de azért legyen szép az arca legyen egy kinézete.

A többi számomra másodlagos azért ne legyen 120 kiló de gondolom ez tartható.

2011. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még valamit hozzáfűznék. Külsőt úgy formálod ahogy akarod pénz és idő kérdése. A belső értékeket nemtudod formálni lehetsz kívűl szép, ha belül üres vagy, de az soha nem fog változni.
2011. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha pucéran eljársz a fejeden egy papírzacskóval egy csárdást, az tutira fel fog tűnni az összes srácnak!


Dr. Traktor

2011. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nekem pld az arc az egyik legfontosabb külsőség, haj is sokat számít egy lánynál (sem az igénytelen, sem az agyonfestett agyonhosszabbítatott haj nem jön be. arany középút... adjon magára). Belső értékek közül az számít mennyire közvetlen, mennyire barátságos, mert lehet akármekkora melle meg nézhet ki akárhogy, ha bunkó, tapló módon viselkedik, az visszataszító. Aki normálisan viselkedik, és nem egyből elutasítással válaszol a közeledésemre, azzal szívesen elbeszélgetek, szívesen megismerem, és akár még lehet is belőle valami.


18F

2011. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mért poénkodtok? Komoly téma ez.

Az meg ,hogy azt állítjátok a külső nem fontos, igen is fontos, de nemfeltétlen az a névadó ez így helyes, mindenkinek ügye más a szépség, de akkor is kell egy afféle külsői vonzalom.

2011. jan. 22. 12:03
 8/14 A kérdező kommentje:

"Még valamit hozzáfűznék. Külsőt úgy formálod ahogy akarod pénz és idő kérdése. A belső értékeket nemtudod formálni lehetsz kívűl szép, ha belül üres vagy, de az soha nem fog változni."


Érdekesen állsz a dolgokhoz.

Úgy gondolom azok a nők akik belül értékesek azok megvannak magukkal elégedve így semmit nem látnak azon, hogy bármit is megváltoztassanak a külsőjükön ami sebészi beavatkozást igényelne már ha erre gondoltál. HA meg csak kis apróságokkal fellehet dobni a külsőt miért ne ha jól áll neki pl. egy ruha vagy egy haj, az amúgy is magabiztosságot ad neki az meg vonzó egy férfinál.


A belső dolgokat is lehet firtatni, mások azt mondják, hogy igen is képesek vagyunk mi emberek változni pontosabban úgy szokták mondani "évek elteltével változunk" mindenki máshogy de képesek vagyunk rá.

2011. jan. 22. 12:11
 9/14 anonim ***** válasza:
olyan szűkebb farmer, szép arc, rózsaszínes rúzs... de úgyis az egész külsője fogna meg úgyhogy szerintem mindegy
2011. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nem ismersz, hogy megmond hogy nálam számít valamennyit is a külső!! Jobb ha csendben maradsz:S Ismerkedtem olyan lánnyal aki külsőleg abszolult nem volt szép, tudod az a csúnya lány és nem csak egy, meg volt az esélyük, de belül semmi nem volt, üres volt az egész, pedig megvolt az esélyük! Volt olyan is hogy tényleg olyan szép volt hogy minden fiú nyálát csurgatta utána, de belül ők is üresek voltak és simán letöröltem vagy nemet mondtam akkor is hogy eszméletlen csinos volt!! Olyan lány is volt aki belül értékes volt, de sajna lehetetlen volt összejönnünk. Nekem ne mond, hogy nekem számít is a külső! Nagyon tévedsz:)
2011. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!