Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon odavagyok a főnökömért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon odavagyok a főnökömért, és úgy tűnik, a dolog kölcsönös. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Icipici kis cég vagyunk (összesen 7-en). Én másfél hónapja dolgozom ott, és ennyi idő elég volt arra, hogy teljesen beleessek a főnökömbe. Ami a gáz a dologban, hogy nagyon úgy viselkedik, mint aki szintén érdeklődik irántam. Sokkal könnyebb lenne megpróbálni figyelmen kívül hagyni, ha úgy látnám, nem foglalkozik velem, de épp az ellenkezője..

Ti mit csinálnátok egy ilyen szituációban?


2011. jan. 21. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem ha bejösztök 1másnak,nyomjátok 1ütt! hajrá;)!
2011. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ő hány éves? Van családja? Párkapcsolata? Kihasználna?
2011. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérj fizetésemelést! :)
2011. jan. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bejösztök? csak nem romániai vagy? :)
2011. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!