Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Vélemények?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a szitu, de megpróbálom érthetően leírni.

Szóval egy 2,5 éves párkapcsolatban vagyok benne, de már nem olyan, mint régen, mindkettőnk személyisége alakult, (17 évesen jöttünk össze)és ezért számos nézeteltérésünk adódott az utóbbi időben.

És nagyon tetszik egy nálam 6 évvel idősebb fiú, a gond az, hogy ő (is) párkapcsolatban él. Már lassan 'fél éve' tart egy sehová nem tartó levelezés, és bökdösés :D egy közösségi oldalon, ami engem kezd kikészíteni. Már a múltkori levelére nem is reagáltam, mert már unom, hogy még csak nem is találkoztunk azóta, pedig megoldható lenne. Szóval nem írtam vissza, de ő írt még egyszer, amire már reagáltam...de erre meg ő nem ír.://

És nem tudom mit tegyek?

Annyira hülye helyzet, tudom..:S szánalmas ez az egész,de én nagyon oda vagyok érte, de a jelenlegi párkapcsolatom miatt, nem merek komolyabban lépni. És 2 és fél évet lezárni nem olyan könnyű, mert vannak még bennem érzések.

Vélemények?:// Légyszí csak normális válaszokat írjatok.:)


19/L


2011. jan. 21. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbáld lezárni a régi kapcsolatodat és ezt közölni a pároddal. Utána beszélj a másik sráccal, mert neki is dönteni-e kéne...
2011. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg, mik azok a dolgok, amelyek miatt összekülönböztök a jelenlegi pároddal, és ha olyan jellegű, akkor azt próbáld megbeszélni vele. Ha viszont teljesen elhidegültél tőle, és nem is akarsz már vele együtt lenni, akkor tisztázd mindenképpen a helyzetet, és ne csapd be se magad, se őt. Aki most tetszik neked, próbáld vele is éreztetni, hogy mit szeretnél vagy, ha már vagytok olyan jóban, akkor mondd meg neki az igazat, ha úgy gondolod. Ez valóban egy nehéz helyzet, azonban te látod át telesen a dolgokat, így rajtad áll a helyes döntés, bármi is legyen az.
2011. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg csak haverkodni vele. :)

Beszéljétek meg.

2011. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hali!

Szerintem először személyesen kéne találkozni azzal a csávóval, hátha egy kicsit más lenne úgy... meg aztán azt is vedd figyelembe, hogy az ő kapcsolata hogy áll, érdemes -e szétszakítani őket.

A jelenlegi kapcsolatodról: ha túl sokat veszekedtek, és már csak szenvedsz, akkor ne a 2,5 évet nézd, itt a vége...

2011. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez csak az én véleményem. De ez sem tisztességes dolog ám, amit most csinálsz, kislány. Félsz a két szék közül a pad alá esni, ugye?


2,5 éve barátod van, és fél éve levelezgetsz, meg ábrándozgatsz egy másik pasiról. Ez még nem a "konkrét megcsalás" szintje, de már jó úton vagy felé.


Neked mégis hogy esne, ha a barátod tenné ezt melletted?


Szerintem ez GONOSZ dolog, amit most csinálsz.


Vagy próbáld megmenteni a mostani párkapcsolatodat, hogy újra jó legyen, és dolgozz érte, ezt a srácot pedig koptasd le, többet ne is állj vele szóba.

Vagy szépen szakítsál a mostani barátoddal, és utána azt csinálsz a levél-sráccal, amit csak akarsz.

Normális, tisztességes ember ezt így csinálná.


Amit te most csinálsz, az gonoszság és gyávaság egyszerre. Gyáva vagy, mert fél a két szék közt a pad alá kerülni. A mostani pároddal szemben pedig Gonosz dolgot művelsz.


Én ezt gondolom.

2011. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!