Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen belezúgtam, most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen belezúgtam, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elsőben volt egy fiú aki nagyon tetszett, de második után sajnos elment a suliból. Nem rég regisztráltam magam egy közösségi oldalon és bejelöltem, de nem is emlékezett rám név szerint, csak akkor amikor leírtam, hogy hogyan nézek ki. Nagyon szomorú voltam miatta és sokszor ki is írta a gépem, hogy új képet töltött fel magáról. Láttam, hogy azóta még helyesebb lett. :$ Már 4 és fél éve nem találkoztunk, s valahogy mégis felmerült egy beszélgetésemben az LB-mel, (az LB-mel és ezzel a fiúval régen egy osztályba jártunk) és ő mondta, hogy 2. végén mikor elment elárulta neki, hogy szerelemes belém. Most, hogy újra szóba került rájöttem, hogy még mindig szeretem. Mit tegyek?


14/L


2011. jan. 21. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
az oldalon írj rá és beszélgessetek aztán majd kisül valami...ha nem indul be a dolog akkor meg mond el mit mondott neked a LB-d.
2011. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MSN Skype Webkamera, tali , smaci , huncutság ... mi baj történhet ? xD
2011. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Horror_girl válasza:
irkodj vele,aztan majd csak lesz valamii :)
2011. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!