Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Félek a csóktól, félek a szerelemtől, a párkapcsolattól...minden ehhez kapcsolatos dologtól...
2011. jan. 21. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

így jártál :D

ne félj, minden menni fog magától...

2011. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát talán azért mert már nagyon csalódtál egyszer? vagy neagyisten többször?

Próbálj ellene küzdeni :) valahogy kiheverni..:)

2011. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
még 1x sem volt alkalmam csalódni, szerencsére...:) nem tudom mitől lehet, nagyon félek...
2011. jan. 21. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:

a csalódástól, attól, hogy neked nem jöhet össze a dolog, te nem vagy elég jó senkinek, és hogy végül örökre egyedül maradsz. Nem ironikus, hogy minél inkább félsz ettől annál inkább így lesz?


Az egyik legszörnyűbb dolog szerintem. Respect annak aki külső segítésg nélkül kijön ebből. Neked kell valaki, akiben megbízhatsz, akinek elmondhatsz bármit, vagy tévedek?

2011. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet van, hogy én még nem jártam senkivel, és még nem is voltam senkivel sem...csók, se semmi! Különben van olyan személy akivel megtudok kb mindent dumálni...:)
2011. jan. 21. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!