Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így működik még, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így működik még, vagy van értelme egyáltalán?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a vőlegényemmel, és 8 hónapja lakunk együtt. Mikor összeköltöztünk jöttek vele a veszekedések is,előtte minden olyan jó volt, sose veszekedtünk. A legfőbb gond vele, hogyha elmegyünk valahova bulizni, és iszik, akkor ő megbolondul, és nem tudok rá hatni sehogysem. Tegnap pl annyi volt, hogy kimentünk a haverjaival a kocsmába,beszélgettünk, csocsóztunk, ők iszogattak.Erre a második feles után ő kitalálta, hogy menjünk el a Tescoba vegyünk vmi italt, elmentünk megvettük az italt, utána jött az hogy hazafele még ugorjunk be a kocsmába, bementünk.Aztán már zárás volt, de ő kitalálta, hogy menjünk el discoba, taxi után telefonálgatott, mire nekem elegem lett és fogtam magam és hazajöttem, de ő nem. Hivtam telefonon, és mivel a taxis nem vitte el, ezért ő inkább elment a benzinkútra inni meg fogalmam nincs mit csinálni.Aztán nem tudom mikor ért haza, mert aludtam. De reggel,hogy felkeltünk még ő volt megsértődve. Nem tudom meddig birom még ezt és nem tudom, hogy van e igy értelme ennek az egésznek, mertha ő iszik akkor nem normális. Ha a csillagokat imádkoznám le neki az égről őt az se érdekelné, akkoris menne a saját feje után.
2011. jan. 21. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem megbántani akarlak, de szerintem Te magad is tudod, hogy egy ilyen mentalitású ember mellett semmi értelme tovább folytatni a kapcsolatot.

Abba inkább ne is gondiljunk bele, hogy mi lenne, ha gyereketek is lenne.


Hagyd ott!

2011. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lakva ismerszik az ember. Te is, ő is. Ilyen a sok alkohol hatása soknál vagy rosszabb, vagy később rosszabb. Mi előtt összeköltözteti is így ivott? Ha biztos nem, és nem csak titkolta addig, akkor lehet, hogy ezt a kapcsolat nem megy ennyire neki így.

Viszont az ilyen szintű alkoholfogyasztás már biztos kezelésre szorul. Én és családomban sem volt alkoholista, de szakmámból adódóan tudom a párod az.

Azért csak én válaszoltam eddig, mert a párod alkoholista, és őket (és áldozataikat), szegényeket még így is kerülik, akik, ismeri őket.

2011. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. lettem. Ok és kezelés.
2011. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Párod alkoholista lessz vagy már az is nem jó kilátások
2011. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk ugyanez volt a helyzet. Másfél évig minden jó volt, összeköltöztünk, jöttek a veszekedések...

Addig nem tudtam, mert nem láttam, hogy mennyire meghülyül, ha iszik...

Ordítozott, nem vette fel a telefont, elküldött melegebb éghajlatra, elmondott mindennek.

Utoljára kb. szétverte a lakást. Másnap kidobtam. Életem legjobb döntése volt. Mi lett volna, ha elviselem, vele maradok, és egy idő után, már nem az asztal csapja földhöz, hanem engem?

Remélem, megváltozik a helyzet nálatok, de én azt javaslom, lépj ki ebből a kapcsolatból...


23/L

2011. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem olyan könnyű kilépni, mert én szeretem és tudom, hogy ő is. De ha iszik megbolondul,én meg szenvedek és sírok. Nem tudom, hogy kéne rá hatni.:(
2011. jan. 21. 13:01
 7/11 anonim ***** válasza:

10:59-es vagyok.


Tudom, hogy nem olyan könnyű. Neked kell látnod, hogy mennyire tudsz rá hatni, én nem tudtam. Persze, amikor épp nem ivott, akkor nem volt semmi gáz. Én a végére tényleg elkezdtem félni, és ez sokat segített. Én is szerettem, és ő is szeretett... De van, hogy ez nem elég.

2011. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
09:37 es!! Nem értem az utolsó mondataidat,vagy elirtad vagy nem tudom mit akarsz belőle kihozni! Légyszi ird le mégegyszer. Köszi
2011. jan. 21. 13:35
 9/11 anonim ***** válasza:

A barátod teljesen normálisan viselkedett.

Mi férfiak így mulatunk!

Ezt kell elfogadni, nem pedig a homár felvonulást !

2011. febr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.


1-2 észrevétel még mielött a feminista gyülekezet itt nagyon elszáll a dolgokkal.


Ki mondta hogy alkoholista? Azért mert ivott pár italt, és discoba akart menni?

Mi ebben a megbolondulás? Nem verekedett, nem csinált semmi rendkivüli dolgot.

2011. febr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!