Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek egyáltalán értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek egyáltalán értelme?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik,nem olyan rég elhatároztam,hogy elhívom randizni,de azért még vártam vele,hagy beszéljünk többet.Na már most,ő szinte minden héten jár buliba,a legutóbbin pedig hallottam,hogy berúgott,és csókolózott az egyik fiúval ( aki mellesleg barátom nekem is). Ez most afféle nyílt titok,de én őszintén szólva kiábrándultam belőle.

Ugyanis én elképzeltem,ha összejövünk akkor(mivel feltételeztem róla,hogy nem csókolózott még,de lehet)tegyük fel tőlem kapja az első csókot stb.. Dehát így viszont mindez már nem lehetséges.


Van egyáltalán értelme próbálkozni?


14/f


2011. ápr. 13. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak mert nem te fogod megcsókolni először? Ez nem számít egyáltalán.


Én amiatt gondolkoznék el a dolgon mert tartanék attól hogy akkor is leinná magát és mással csókolózna ha már együtt vagytok.

2011. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a lány ennyi idősen részegen csókolózgat más fiúkkal bulikban, akkor nem érdemes. Találsz jobbat, hidd el. (: Viszont ez a te döntésed. Ha úgy érzed, hogy bevállalod, és így is szükséged van rá, hogy fennáll az esélye az incidens megismétlődésének akkor viszont hajrá. Minden kapcsolatban van első csók. Ennyin ne múljon. (:
2011. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 évesen minden héten bulizik és leissza magát? jááááj...
2011. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jajj ezek a mai fiatalok o.o bezzeg az én időmben.... na jó ...figy ... attól hogy még nem te csókolod meg először nem dől össze a világ. az okés ha romantikusabb vagy. és attól hogy mással smárolt még nem lesz ribanc lehet 1x csinálta eddig. de lehet hogy 1 nagy bárcás kxxxx. ezt csak te tudhatod ha neked nem gond h azt mondják h némmá' a xy-al smárolt most meg veled van akkor hajrá

ha számít az amit mások mondanak akk meg hagyd a pibe.

14éves vagy előtted a világ hidd el nem ő az utolsó lány aki teccene' neked:P akárhogy is döntesz sok sikert^^ és ne bánd meg a választásod !

2011. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó mond valamit...
2011. ápr. 13. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elgondolkodnék rajta, hogy ha berúg később is csak csókolózni fog más fiúval vagy ......
2011. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!