Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire lehet meghatározó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lehet meghatározó?

Figyelt kérdés

Röviden: Az összes nálam idősebb rokonom miden esetben, ha tudomásukra jutott a dolog (bátyám egy évtizedes önkorlátozása és egy azon kívüli lány esetén) ha a másik nemnél sikerem volt, azt mondták ők ezt nem értik, hogy hogyan lehetséges. Ez mennyire lehet meghatározó? Abban hogy egyik kapcsolatomban sem, és eddig egyetlen kapcsolaton kívül sem tudtam feloldódni, ha komolyra fordult a dolog egy lánynál.


Részletesen: Anyám, apám és bátyám is minden esetben, és ebből számtalan volt az elmúlt közel három évtizedben, ha a másik nemnél sikerem volt, azt mondták ők ezt nem értik, hogy hogyan lehetséges. Pedig volt hogy ők hívták rám fel a figyelmét, hogy tetszem valakinek - (bátyám egy lány esetén kivételt tett, aki kifejezetten taszító, felém egyoldalú érdeklődést mutató volt, mindkettőnk szerint). És annyit köszönhetek a bátyámnak, hogy ezen a téren egy évtizedig önkorlátozást gyakorolt. Mind hármukkal akkor, amikor beszéltünk ilyenről, és többségében is jobban voltunk. Csak tegnap eset le, hogy nem ketten, hanem mindhárman így vélekedtek mindig, soha hárman egyszerre nem véleményeztek ez ezért eddig nem eset le. Ez mennyire lehet meghatározó, abban hogy egyik kapcsolatomban sem, és eddig egyetlen kapcsolaton kívül sem tudtam feloldódni, ha komolyra fordult a dolog egy lánynál? Anyám a bátyámmal és öcsémmel ellentétben csak átlagos nemi méretem miatt, már a gyerekorvossal nagy egyetértésben közösen ötévesen leírt a szex terén. (((Most már értem miért jött állandóan azzal, hogy azzal hogy gazdag öregnővel jöjjek össze. Szinte kizárólag csak ezzel az ésszerűtlen baromsággal nyomasztott csak ezen a téren))) Bár igaz ez megítéltségem az összes többi idősebb más rokonomnál is igaz. Érdekes barátokra és ismerősökre többségében bár ugye nem kivétel nélkül ez nem igaz. Az viszont igaz, hogy így bele gondolva, az összes más (ha fiatalabb is volt a barátom, mint én) barátságom, ahol ezzel jöttek, mint gallyra ment. Így most bele gondolva, lehet hogy ez miatt. Ez meg csak most eset le, hogy aki így gondolták ott megszűnt a barátság vagy az esélye. Pedig semmilyen szempontból az írásbéli részképesség zavaromon és a rendszeres de nem állandó túlsúlyosságomon kívül semmiben sem voltam kripli, az elmúlt több mint két évtizedben. Sőt még jellemzően átlagos vagy főleg rosszabb nem. Előtte is csak az álltam sokszor részben hanyagolt készségtantárgyak némelyikében, ahol később ki is derült csak ezzel indokolható rosszabb megítéltségen kívül. Mindegyik terén később jól teljesítettem. - Igen, igen néha egy kissé túlzottan beképzelt (hangnemű) vagyok.


ui.: Részleges szövegmásolásnál véletlenül először kimarad hogy "azt mondták ők ezt nem". És az így kapott mondatot ellenőrzésnél vissza olvasva azaz. "Anyám, apám és bátyám is minden esetben, és ebből számtalan volt az elmúlt közel három évtizedben, ha a másik nemnél sikerem volt, azt mondták ők ezt értik, hogy hogyan lehetséges." Már olyan durván pozitív hatás gyakorolt rám, a nyilván való elírás ellenére, hogy az már furcsa.


2011. jan. 21. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak a rövid verziót olvastam. NAGYON meghatározó. Beléd beszélik, hogy nem vagy rá képes, elhiszed, és végül tényleg nem leszel rá képes, pedig alapvetően képes voltál, hiszen összejött.

Ki kell lépned ebből a társaságból, még akkor is, ha rokonság, ha nem akarsz egyedül megöregedni. És szerintem egy pszichológus sem ártana. LEHET, hogy egyedül is sikerülne túljutnod ezen, de sokkal hosszabb időt venne igénybe. Nem tudom, hány éves vagy, de ha 24-25 körül, már semmiképpen nem húznám az időt, hanem mielőbb próbálnék javítani a helyzeten.

2011. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
35 vagyok és korán és szinte állandóan szeretek a lányok. ;-) De mégis frusztrált vagyok!
2011. jan. 21. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!