Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire meghatározó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire meghatározó a szőke hajszín?

Figyelt kérdés

Beszélgettem már több fiúval erről, nem egy és nem kettő olyan volt köztük, aki azt mondta, hogy imádja a szőkéket, de barátnőnek nem kellenének... Tényleg ennyire meghatároz, befolyásoló tényező a hajszín? :S


L/20


2010. szept. 11. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ők először a farkukkal gondolkodnak, ez azt jelentette náluk, hogy egyéjszakáshoz szőkéket vesznek igénybe, hosszútávúra pedig a sötétebb hajszínűeket.
2010. szept. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Hát lehet,hogy az,mindenkinek vannak kedvenc hajszínei. Pl én a feketét és a vöröses melíreset szeretem meg pl az ilyen extrémebb hajakat mint ami a scene emoknak van. Mindenkinél más,nem szabad általánosítani. De az tény,hogy sok férfi szereti a szőke hajat. általában ők nagyon rátermettek a szexre...Legalább is ezt gondolják sokan.

16/F

2010. szept. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem , ennnyire azért nem ez úgy van , hogyha nagyon plázacica szőke bombázó és minden egyéb , akkor ő valóban 1 éjszakára jó lenne, de járni nem járnék vele.


Amúgy ha normális meg minden akkor lehet szőke, barna, fekete, vörös mind1, milyen szinű a haja, nem azon múlik elsősorban.

2010. szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, de miért pont a szőke hajszínről asszociálnak az egyéjszakás lányra, miért nem a barnáról?
2010. szept. 11. 11:52
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
ne rinyálj, te szőke k.ruva
2010. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azaz, beszélj csak ilyen intelligensen. :)
2010. szept. 11. 12:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
az eredeti szőke hajszín tényleg szép, de annál nincs rondább amikor egy lány akinek eredetileg fekete a hajszíne több éve szőkére festeti a haját, eggyik nap láttam ilyet, csajnak coffba volt kötve a haja, már ami volt neki, alig volt már haja szinte teljesen kihullot rengeteg helyet lehetett látni a fejbőrét, undorító volt és valaki azt hiszi ez szép... blöe
2010. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eredeti szőke a hajam, mégis csak komoly kapcsolataim voltak és szerintem korántsem ezért. A normális, érett pasik túllépnek a szőke haj-nagy mell párosításon, és egészen más értékeket (is) keresnek:)
2010. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Remélem, igazad van! :))

Mondjuk én festett vagyok.

2010. szept. 11. 13:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem meghatározó, legalább is nálam.
2010. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!