Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek a szőke vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek a szőke vagy barna hajszín jön be inkább?

Figyelt kérdés
Barna csaj vagyok, és a volt pasim mindig hangoztatta, hogy a gyenge pontjai a szőkék. Azt hiszem azért érint ilyen érzékenyen ez a kérdés.Nektek melyik jön be jobban? Érdemes átfestetni?
2011. jan. 13. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Bunkó a volt pasid, mert hangoztatta. Engem nem érdekel a hajszíne, a szeme annál inkább, és nem a szeme színére gondolok. Nem, nem éri meg átfestetni, mert nő tovább és folyamatosan festeni kell.
2011. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Mikor melyik... az összkép a lényeg.
2011. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fülünyúl ***** válasza:
100%

A pasid bunkó meg hülye is. Bunkó mert kategorikusan kijelenti, hülye mert akkor meg miért barna nővel létesít kapcsolatot - és ugye elvileg szerelmes is.


Személy szerint odavagyok a szőkékért, de azért nem ez alapján válogatok ill. választok párt, mert sok más fontosabb tulajdonság van egy hajszínnél.


Az is lehet, hogy paraszt utalás volt hogy szőkíttesd ki magad. Én a helyedben ezek után direkt nem tenném meg, sőt ezek után megkérdőjelezném, hogy valóban szeret-e, vagy csak amolyan nincs ló jó a szamár is alapon vagy neki.

2011. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
89%
Barnaaaaaaaa :)... De nem baj, ha szőke :"D
2011. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Már szakitott, ugyh van rá esély...

Pedig állitólag szeretett...egy darabig...

És az a gáz h nagyon hiányzik azóta is...

2011. jan. 13. 18:28
 6/14 Fülünyúl ***** válasza:
85%
Sajnálom, hogy így történt. Kívánom, hogy találj egy nem-bunkót magadnak, aki szeret, és nem érdekli az sem ha hupilila a hajad.
2011. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A barna jön be inkább, de lehet egy szőke is szép.
2011. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

így én is jártam egy régebbi "pasimmal", csak pont fordítva:S ő a barna hajúakért volt oda, és ezt közölte is velem, én meg mondtam, hogy nem adom fel a természetes szőkeségemet senki kedvéért!és az az érdekes, hogy ő kezdett ki velem...természetesen lapátra került:) hidd el az ilyenek még szóra sem érdemesek;)

24/L

2011. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Barna, viszont inkább bejön egy természetes szőke, mint egy festett barna és vica versa. Utálom ha egy nő festi a haját.
2011. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Mindkettő hajszín között látni sok szép lányt, szal nem tudnám megmondani. Ritkasága miatt egy nagyon helyes vörös hajú is tetszene.
2011. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!