Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki vagyok bukva. Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok bukva. Mit csináljak? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy lányba. Fülig szerelmes vagyok belé, beszéltem vele, és azt mondta, hogy neki más tetszik, és nem akar velem járni. Totál a padlón vagyok, elment még az életkedvem is. Mi tévő legyek?
2011. jan. 21. 04:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mindegy mit csinálok mindig az jár a fejemben hogy mit rontottam el ennyire. Szar az egész életem úgy ahogy van. Mindegy hogy mit csinálok mindig ő jut az eszembe, és olyankor a sírás környékez. Többet sírtam eddig mint gyerekként. Épp most is azt csinálom :( Legszívesebben bevennék egy rakat gyógyszert aztán lesz ami lesz, de nem teszem meg anyám miatt. Őt szeretem. Jelen pillanatban ő a lelki támaszpontom.
2011. jan. 22. 03:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!