Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki vagyok bukva. Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok bukva. Mit csináljak? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy lányba. Fülig szerelmes vagyok belé, beszéltem vele, és azt mondta, hogy neki más tetszik, és nem akar velem járni. Totál a padlón vagyok, elment még az életkedvem is. Mi tévő legyek?
2011. jan. 21. 04:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Kihevered ezt is ,azt pár év múlva kiröhögöd saját magad,ha erre a szitura vissza gondolsz.
2011. jan. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Lesz még ennél nagyobb pofáraesés is az életedben! Ez egy teljesen tiszta helyzet volt, te is nyílt lapokkal játszottál, és a lány is nyíltan válaszolt rá. Rosszabb lenne, ha elkezd hülyíteni, és a végén mondja azt, h bocs, mégse.
2011. jan. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, hogy ez lesz az utolsó ilyen eseted, ez egy ember életében számtalanszor előfordulhat. Az első ilyen nagy tragédia, a második már jobb, később fel sem fogod venni a dolgot. Nyugi, majd belejössz.
2011. jan. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

túléled

csak légy férfi, és viselkedj ahhoz méltón

2011. jan. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Köszönd meg, hogy őszinte volt Veled (manapság elég ritka), aztán próbálj meg továbblépni. Utólag majd rájössz, hogy nem is olyan nehéz.
2011. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 biohazardxxx ***** válasza:

nekem ugyanez van most... csak én összejöttem vele és utány szolt hogy a másik volt exét szereti... kivagyok de probálok továbblépni... nézegetek más értelmesebb lányokat, csak nehéz... pedig nagyon érzékeny vagyok...

23F

2011. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát férfi létemre este alig bírtam elaludni (Pedig hamar el szoktam aludni), és annyira kikészitett ez a dolog, hogy a fél éjszakát végig sírtam. Utoljára gyerekkoromban sírtam, meg most.
2011. jan. 21. 14:03
 8/11 biohazardxxx ***** válasza:
3 éves kapcsolatom után én nem birok normálisa aludni... rengeteget sirtam emiat... és teljesen kikészitett.. semmi gond nincs ezzel de egy másik lány majd segit begyogyitani... bár én is probálkozok de nem megy túl jól.... de majd összejön...
2011. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sírj egy kicsit, könnyebb, én is sírtam szerdán, pedig 26 éves vagyok, ami szar az szar, én utána átrendeztem a szobát, tisztára olyan voltam mintha egy nő lennék :D

de ha nem tudsz aludni akkor kezdj el csetelni, lekötöd vele magad, vagy ha van jó filmed nézd meg, aludni úgysem fogsz tudni amíg nem vagy nagyon álmos

2011. jan. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
úgy egy hónap és majd jobb lesz, már aludni fogsz tudni
2011. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!