Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem már?

Figyelt kérdés

megismerkedtem valakivel 3 héttel ezelőtt, hangsúlyoznám, hogy ő vette fel velem a kapcsolatot

neten keresztül egész nap beszélgettünk élőben nem sokszor és nyilvánvaló volt, hogy bejövök neki

ám szombat óta nem írt és mikor én próbáltam meg kommunikálni vele, visszautasító volt

az a probléma csak, hogy első látásra beleszerettem és ennyi idő alatt nem is cseszhettem volna el semmit

és az önbizalmam is a béka feneke alatt van

de nem szólhatok érte, hogy mért nem ír mivel nincs jogom kérdőre vonni

még azért se, hogy mért nem kommunikatív

sajnos régóta nincs barátom és szeretetéhes vagyok azért is esik talán ez ilyen rosszul


2011. jan. 20. 21:32
 1/10 anonim válasza:
75%
Sok olyan pasi van,akik csak addig vannak oda egy lányért,amíg meg nem szerzik. Addig megy az "így szeretlek.úgy szeretlek" szöveg,de amikor már megvan az újabb "trófea",elhanyadolják.:S De mivel tűl sok minden nem derült ebből ki,lehe,hogy problémái vannak,vagy gond van otthon...
2011. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de engem nem szerzett meg meg annyira nem mutattam ki, hogy oda vagyok érte mert az nem jó szerintem

olyat hallottam, hogy minden hétvégén mással van

most lehet talált olyan hétvégit aki jobb nálam?

de ha mindig mással van és közben is puhított engem

áh nem értem én:D

2011. jan. 20. 22:08
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

El kell fogadnod, hogy vannak bolond fiúk, akik azt sem tudják mit akarnak, kapkodnak mint Bernát a ménkű után, és a lányra meg nincsenek tekintettel. Szerintem felejtsd el hamar, ha pedig újra próbálkozna, akkor szögezd le, hogy nem vagy bábú, szóval most döntse el akar e ismerkedni, vagy fel is út le is út.


Ne legyél önbizalom hiányos. Azt az emberek észre veszik és veszítesz általa a hiteledből. Különben is mi okod rá? Semmi! Érsz annyit mint bárki más nem? De! Akkor lépj tovább és keress olyat aki megérdemel és megtisztel azzal, hogy nem hagy benned kérdéseket és lezáratlan ügyeket, vagy netán melletted is marad.

Sok szerencsét!!

2011. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez egyszerű. Amikor elérhetetlen a lány akkor egyre jobban vágyakozunk utána. Amikor pedig már rajtunk múlik, hogy legyen valami akkor nincs kihívás és ha nem istennő akkor hagyom és keresek másik célt...
2011. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem derült ki, hogy ki a lány/pasi, de úgy veszem ki hogy a leányzó vagy.

Nálam PONTOSAN úgyanigy zajlott le minden. Csak én vagyok a pasi :(

Amit meg az utolsó irt, az hülyeség. Tény, hogy minél jobban küzdesz érte, annál jobban tudod megbecsülni, csak kár, hogy másrészt miaz hogy küzdeni kell valamiért? Két ember akarja egymást nem?

Én mindenesetre nem hagynám abba, hamár megkaptam, nyugi...

2011. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

de nem kapott meg

teljesen értetlen vagyok

de már arra is gondoltam, hogy azt hiszi én vagyok megsértődve és azért nem ír és nem lerázni akart hanem tényleg mennie kellett

de mondjuk nem fogok utána futni, igazán írhatna

csak szar látni a suliban

2011. jan. 22. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszerüen nem jösz be neki van ilyen lépj tovább, nem rajtad múlt hanem a kémián.
2011. jan. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ha nem tetszem neki akkor mér vette fel velem a kapcsolatot és miért hallottam vissza, hogy bejövök neki?
2011. jan. 24. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Csalóka lehet a pletykára alapozni, a többiek nem látnak a fejébe.
2011. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

jó de hát éreztem a jeleket és épp ezért volt fura

de egyébként túltettem magam

bár egyik nap beszélgettünk

2011. jan. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!