Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor ez azt jelenti, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez azt jelenti, hogy ne is erőltessem?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.

Szerelmes vagyok egy lányba,és 2 hónapja ismerem.

Eddig 3x taliztunk.

Mindennap beszéltünk Msn-en,de az elmúlt 2 hétben beszéltünk durván 2x,és kérdeztem,hogy miért nem jött fel azt mondta,hogy nem volt kedve :(

Ez kicsit szarul esett mert én el akartam hívni sétálni,hogy szerelmet valljak neki,de nagyon úgy néz ki,hogy nem mondom neki,mert felesleges.Békénhagyjam ?

Szar érzés,hogy nem jön fel még annyit sem érez,hoy feljöjjön,hogy beszélgessünk :(

Állítólag azért nem jöt


2011. jan. 20. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
:S hagyjad , lesz más öreg, ne aggódj :D még csak 16 vagy.
2011. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
bazzeg már boccs de ez a gondolotmenet inkább a csajokra vall, hiába vagy szerelmes, ő ezt még nem tudja ezért ő is éli a saját életét és igen vannak olyan emberek akik nem járnak fel naponta msn-re, sőőt nekem még facebook-om sincs mekkora fasztarisznya vagyok bazzeg... 18/f
2011. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyenge ürügy a gyávaságodra.
2011. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Milyen ürügy ?
2011. jan. 20. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem mellőzd ezt a nagydobra vert szerelemvallást, mert ezzel mindent odaadnál neki és nem marad "kártyád" amivel játszhatsz hogy megkaphat-e vagy nem.

piszkálni is kell hogy utána értékelje a bókot =)


de a szerelemvallás után már nehéz piszkálni mert belátjátok mind a ketten hogy kész Te már mindent kiadtál döntse el hogy mit csináljon a szerelmeddel. <- na ez a tuti rossz hozzáállás


kicsit többet itt találsz erről:

[link]

2011. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy apró véletlen megakadályozza, hogy minden tervszerűen menjen, erre megsértődsz és feladod. Mint Lucky Louie: azért nem lett pilóta, mert amikor be akarta adni a jelentkezési lapot, nem működött a fénymásoló...
2011. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ha látod rajta,hogy le sem szar akkor nehéz nemm feladni...
2011. jan. 20. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van kedve mindennap netezni.
2011. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kur.va msn, de utálom...

Msn-en ne csajozz, és ezt most nem az aktuális lány miatt mondom, hanem mert nem tanulsz meg élesben hódolni. Az a kihívás, nem az hogy billentyűn bepötyögöd neki hogy meséljen valamit...

Ha valaki élőben tud levenni egy csajt a lábáról, az a király pasi.

Érted már?

(amúgy azt értékelem hogy legalább szerelmet vallani élőben akartál, nem neten,a mai fiúknál és lányoknál ez is nagy haladásnak számít.)

20/L

2011. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csúnyának tart és nem akar tőled semmit, de nem képes megmondani.
2011. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!