Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megyek el? :S (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkeztem a barátommal másodszor. Eddig még nem mentem el, viszont miután ő elment, elkezdett ujjazni, és valamiért nagyon olyan érzésem volt hogy mindjárt bepisilek. Ez mit jelent? Ez az orgazmus közeli állapot akar lenni? Már azon is gondolkoztam hogy lehet h nem tudok elmenni így, csak csiklóizgatással.
2011. jan. 20. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg a G-pont orgazmus jele.


Egy hasonló kérdés hátha ad plusz információt;


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__55..

2011. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!

Mivel még csak a 2. alkalom,ezért nem kell aggódnod.A szex terén is össze kell szoknia 2 embernek,ne felejtsd el,hogy az orgazmus is 80%-ban az agyban dől el.Én is sokáig(hónapokig) így voltam,mint te,ma már persze az esetek 99%-ában van orgazmusom.Persze mostmár sokkal jobb és felszabadultabb a szex(nem azért,mert jobban csinálunk valamit,hanem azért,mert jobban összeszoktunk).Ezt csak utólag képes átlátni az ember.

Szóval egy a vége: semmi aggodalomra nincs okod :)))

21/L

2011. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek. Az viszont érdekelne még, hogyha én is az a típus vagyok, akinek ez az orgazmus jele, és miután elélveztem egy folyadék távozik belőlem ami nem a megszokott fehér váladék, akkor ez milyen mennyiségű? Olyan mintha bepisiltem volna, vagy csak minimális mennyiségű?
2011. jan. 20. 17:43
 4/8 Hiei90 válasza:
Szerintem ez egyénfüggő, de úgy gondolom hogy nem sok, majd kiderül :)
2011. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy az ágyamat féltem mert nem rég kaptam XD Nem szeretném lepisilne, vagy egyéb váladékkal ellátni, mert az életben nem tudnám kimosni belőle...:D:D
2011. jan. 20. 18:07
 6/8 Hiei90 válasza:
tegyél magad alá egy törölközőt és próbáld ki egyedül, aztán majd meglátod hogy kell-e a törölköző vagy elég lesz majd a lepedő :D
2011. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lepedőről vagy törölkőzőről még nem halottál aranyom?-.-" jézus.. Barátnőmnek első élvezésnél több jött mint eddig. tehát akkor volt a legtöbb. Nagyobb folt volt;D 2. alkalomnál ne akarj elélvezni.. valakik évekig csinálják, bár bevallom barátnőm a szüzességének elvesztésekkor elélvezett;DD azóta 2-3-4szer egy aktus alatt 18f
2011. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azért neked sem kéne ilyen arogánsnak lenned...nyugi !!! :)
2011. jan. 20. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!