Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Mit kellene tennem ha nagyon szeretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos szeptemberben elveszítettem életem legfontosabb személyét! Egy értelmetlen dologért,amit nem is én tettem!Mert bizonyára ti is akit szerettek arra nem fogtok rá semit,vagy egy jó barátra!Sajnos az én "barátom" megtette és olyan gyönyörűen hogy bele is betegedtem eléggé súlyosan amit ő nem tudott mert akkor a barátaitól is elszakadtam..És most pár hete írtam neki megkértem szépen hogy személyesen beszéljünk meg mindent-és ő erre nem akar velem beszélni,ha akar majd megkeres amire nem lessz idő..:S

És most megint oda jutottam hogy megint ezzel szembesültem,és hogyan kelthetném fel a figyelmét?Hogyan érhetném el hogy megkeressen minnél előbb?Ebben szeretnék tanácsot kérni,hiszen arról a bizonyos nagyon-nagy SZERELMEMről van szó...!

Várom a válaszokat..


2011. jan. 20. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

a lesz egy sz-szel van

ha tényleg annyira fontos akkor ne add fel,majd csak hajlandó lesz megbeszélni

2011. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a semmit 2 m-mel van!
2011. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod folyamatosan hívogatni, keresgetni, stb... de azt csak zaklatásnak veszi majd.


Valami nagyon nagy dolognak kellene történnie/kellene megtenned ha azt akarod hogy komolyan vegyen. Olyasmit amin 3000% hogy meghatódik...legalábbis nem tudja csak úgy figyelmen kívül hagyni.


Ami biztos, hogy a könyörgéssel semmire nem mész, legfeljebb egy pert vagy ordibálást követő pofont harcolhatsz ki vele.

2011. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!