Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szaunában megtörtént már veletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaunában megtörtént már veletek?

Figyelt kérdés

Ausztriában voltunk egyik fűrdőben, bementem a szaunába, csak egytörölköző volt rajtam, és azt vettem észre hogy mindenki meztelenül jön be , mert ott ez a szokás, leült mellém egy 30 as nő teljesen pucéran, nekem meg teljesen felállt a fütyim, szerintetek ciki ez?

Észrevette őis azt elmosolyodott, de én még nem szoktam meg hogy a szaunában teljesen csupasz puncival leülnek mellém én meg még csak 16 vok


2011. jan. 20. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én még sose szaunáztam,de sztem tök jó jelenet lehetett. :D nekem is felállt volna tuti
2011. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a te korodban ez normális,nem tehetsz róla...:)
2011. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
:)) Ez mekkora! Ez tényleg csúcs lehetett! Szerintem sem ciki!
2011. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
El kell mennem Ausztriába szaunázni :D
2011. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem rossz wellnesek vannak ott, sok helyen koedukált öltöző is van családoknak , csak nincs mindenki hozzászokva a közös meztelen tusoláshoz
2011. jan. 20. 14:00
 6/13 Hiei90 válasza:

Szerintem is teljesen normális, én 20 vagyok és tuti nekem is ficergett volna a cerka...(mondjuk attól függetlenül hogy normális reakció (az erekció XD) én cikin éreztem volna magam)

A nő meg bóknak vette a mosolyból ítélve :D

2011. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Dehogy ciki, a koroddal jár! Nem mellesleg szereztél egy jó napot a nőcinek :-)


Én elég szégyenlős tipus vagyok, de egyszer beleestem egy jeges vízzel teli mélyedésbe és a barlangász-menedékben kénytelen voltam a fehérneműig levetkőzni hogy feltegyem megszáradni a cuccaimat a kályhára - mindezt vagy 25 ott melegedő (vegyes nemzetiségű) fickó szeme láttára. Vagy 20 - 25 percig bámultak, ki sutyiban, ki meg nyíltan, aztán csak előkerültek a tartalék pulcsik meg pokrócok stb... :-) Harmadnap a záróbulin félrészegen felköszöntöttek, kaptam egy aláírt emlékplakettet a legdögösebb barlangászcsaj felirattal és az egyik srác elkiabálta magát angolul, hogy kinek állt a farka tőle péntek este? nagy vihogás és majdnem mindenki felrakta a kezét, aztán egy idősebb pasi rákontrázott, hogy és ki álmodott vele péntek éjjel? óriási röhögés és megint a kezek erdeje XD

azóta merek vetkőzni, hehe


29/L

2011. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
vicces lehetett, csak rajtad volt alsónemű, bár az is sokat látattatott nem?
2011. jan. 20. 14:15
 9/13 Fülünyúl ***** válasza:

14:12


Vetkőzz! :D (csakviccelek)

Ha készültek fotók, ezután alapvető szükségét érzem, hogy megoszd velem, nehogy a kétely legkisebb szikrája is felmerüljön bennem a történtekkel kapcsolatosan, és nyugodtan tudjak aludni. ;)


31/F

2011. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
már neharagudj de szaunába te mikor viszel fényképezőt, amugy meg nem kell itt kemény szexre gondolni mikor , csak egy csöpp szituáció volt
2011. jan. 20. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!