Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28-30-as férfiak vagy kedvesei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28-30-as férfiak vagy kedveseik válaszait várnám. Hogyan lehet újra elcsábítani titeket/a párotokat?

Figyelt kérdés

A párommal közel 4 éve vagyunk együtt és kicsit laposnak érzem a dolgokat, próbáltam beszélni vele erről, de nem nagyon szereti kimondani az érzéseit.


A szex nekem már nem jó, szinte rutinszerűnek érzem, hogy ott vagyok bármikor "elővehet" de ha én akarom, akkor mindig nyávog, hogy neki most nem megy és jönnek az indokok (fáradt, focit néz, korán kel holnap).


Ezen szeretnék változtatni, hogy ismét akarjon és kívánjon engem. Szeretném újra elcsábítani.


Pl. a múltkor vettem egy új ruhát, főztem, megcsináltam a hajam, és minden klappolt úgy vártam haza, evett majd fürödni ment... mikor bejött ott vártam rá akkor neki is kezdtünk, majd adott egy csókot és azt mondta, hogy ne haragudj kicsim, de holnap reggel kelnem kell, majd este bepótoljuk.


Szeret ebben biztos vagyok, ha megcsalna arról is tudnék, mert a faluban hamar híre menne. A gondok nem akkorák hogy ennyire elforduljon, akkor még is miért?


Ötletek tippek, ami nálatok jó csábítás vagy bevált?


2011. jan. 20. 10:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

21.07 vok

Héj!Először is nálam nem áll fent az a probléma,mint a kérdezőnél.

Másodszor meg arra kért tippeket,hogy hogyan kezdeményezzen.

Írtam pár tippet ennyi:).

2011. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Változtass a külsődön. Vágasd le a hajad, vagy melíroztass, sőt, javaslom, hogy az öltözködési stílusodat is változtasd meg. Fényévekkel javulni fog a szexuális életetek.Amikor megjátszok egy-egy ilyen változást, hirtelen felébred a páromban a birtoklási vágy, mert a kis majmóca azt hiszi, hogy valaki nyomul rám, annak akarok tetszeni. Ilyenkor nem számít, hogy mindennap fél5-kor kell, inkább felkel 4-kor egy kis reggeli hancúr miatt, és amikor megjön edzésről remegő combizmokkal, a meleg fürdő után újra "rámkéredzkedik", újabb és újabb helyeket, pózokat, stb talál ki, mindezt azért, hogy nehogy elmenjek egy másik pasival. Próbáld ki, nekem bevált. :)
2011. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Beválik, de majd ha a kisgyerek lóg a nyakadon egész nap, akkor milyen trükköt találsz ki, mert akkor úgy is tudja, hogy nem mégy el másik pasival.nekem olyan trükk kell, ami mindenütt hatásos.

Nekem például nem engedi, hogy változtassak a hajamon, nem akarom, hogy ne tetszek neki, nem merem levágatni, melíroztatni.Vagy mégis megtegyem?

2011. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Szerintem meglepődnél, ha ismernél. Ha egy 4 éves és egy 16 hónapos anyukájának ez működik, akkor szerintem másnak is fog.

És igen, nekem is nagy lépés volt - pont a párom hajmániája miatt - a hátközépig érő hajamat levágatni és melíroztatni. De megérte. :)

2011. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!