Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj ha még szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Szerintetek baj ha még szerelmes vagyok? :O (öszintén)

Figyelt kérdés

Sziasztok:-)!

Várom a válaszokat..

Szóval következő van velem: van ugye egy srác akiért nagyon oda vagyok,megismerkedtem vele,nagyon helyes kedves srác volt/még az is.:-)! És szeptember végén azt mondta viszlát,és azért mert valaki nagyon bekavart,olyannal amiből azt következtette ki hogy én voltam!Márpedig nem én!Mert akit imádok azzal nem teszem..És most viszont az van hogy terjed a pletyka hogy mi együtt vagyunk,és múltkor írta a levelet hogy nem akar semi,közben másnap már máshogy nézett ki a dolog..És ma jött el az a nap hogy írtam neki,kiváncsi leszek mit válaszol..

Szerintetek kapok még egy esélyt?(+asszem van neki valami csaj is..):O így kicsit bonyolult..várom a véleményeteket:-)Öszintén!


2011. jan. 19. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem simán van esély arra, hogy összejöjjetek.
2011. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat ha az a baratno nem komoly akkor van eselyed,legy magabisztos es ne izgulj tulsagosan,csak lazan.De szerintem o is hajlik feled:)
2011. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:-)!!és a bíztatást is..
2011. jan. 19. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!