Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha írok neki egy rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha írok neki egy rövid szerelmes verset sms-ben? 18évesek vagyunk. én vagyok a lány 2hete vagyunk együtt na öszintén ciki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:

atol függ hogy milyen a csaj.

lehet nagyon ciki lesz de lehet nagyon tetszeni fog neki :)

2010. aug. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem nem ciki de ne szerelmi vallomás legyen...:)
2010. aug. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ÉN VAGYOK A CSAJ BELE IS ÍRTAM
2010. aug. 13. 00:33
 4/4 anonim ***** válasza:
őszintén, sztem ciki...2 hét után? meg amúgyis szerelmes VERS? hát nem tudom milyen beállítottságúak vagytok de nekem 2 hónap után is megfeküdné a gyomrom egy szerelmes vers, mondjuk én nem szeretem a nyálas dolgokat, ja én vagyok a lány
2010. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!