Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ekkora mellű csajt azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ekkora mellű csajt azért megnéztek (minden más tökéletes rajta), esetleg el is hívnátok? Vagy ez már nagyon gáz, esélye sincs?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 19. 18:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vele, gond jó kis cicik, szexi bimbókkal.

Arcra is helyesnek tűnik...

2011. jan. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nekem is ekkara van, pedig 25 leszek :)

és lány vagyok

igaz vékony, mer 165 cm és 50 kg max :)

dee a popsim nekem is nagyobb és formás, a combjaim se pipaszárak, csak izmosak

a hasam nekem is kb ilyen lapos mint neked

körte alkat vagyok

de szép kerek formás cicijeim vannak és hozzá illő ruhákat viselek

a barátomnak, meg eddigi pasijaimnak nagyon is tetszett, volt két pasi aki istenített miatta neten :)

sztem azoknak volt némi pedofil beütésük

és az a legdurvább hogy kb 13 évesen is ugyanekkora melleim, cicijeim voltak mint most

a pasik attól őrülnek meg ha a bimbó áll

meg a popsitól inkább, a lényeg h feszes legyen formás és eredeti, a túl mű meg ami lóg az már nem szép

2011. jan. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a kisebb mellű csajoknak ált kisebb az önbizalmuk ezt a réteget imádják a vagány, nagyszájú, uralkodó típusú, domináns hímek, mert férfinak érzik magukat egy "gyenge" nő mellett
2011. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!