Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés szépnek/jóképűnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szépnek/jóképűnek és vonzónak lenni?

Figyelt kérdés
Ti (akik ilyenek vagytok), örültök neki, hogy az ellenkező nem tagjai megnéznek az utcán? Szoktatok azon gondolkozni, hogy elkezdenek fantáziálni rólatok?
2011. jan. 19. 16:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
utolsóval eggyetértek
2011. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

hogy őszinte legyek.. sz@r .. komolyan, nem azt mondom, mert örülök annak, hogy szép vagyok, persze tisztába vagyok a hibáimmal, de tényleg olyan rosszul esik kilépni otthonról, hogy konkrétan 2 lépést nem tudok úgy meg

tenni, hogy ne találkozzak olyannal aki megbámul, de szemérmetlenül. Átlagos szeretnék lenni, akit néha néha megnéznek, és nem MINDIG..

2011. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Szerintem visszasírnád a szépséget... :D
2011. jan. 23. 21:25
 24/25 anonim válasza:

Figyeljetek!

Szépség mindenkinek van egy egézséges önbizalma ne mondjárok hogy nem...

És hol marad a belső? Nekem az 1OO vonzobb egy kedves megértő megbízhatő srác mint egy szépfiú aki csak megdug szt csá...

Szóval szerintem a szépség nem minden!!!

L/16

2011. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Te en nem tudom hogy vagy vele, de en kimondottan elvezem ha bamulnak es szemmel vetkoztetnek:P Egyszer egy ferfi osszetorte az autojat addig tatotta a szajat...de meg akkor se vette le rolam a szemeit...szerintem csodas erzes, es ha elelmes vagy akkor meg fizetnek is erte!:D azaz a szepsegert:P
2011. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!