Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés szépnek/jóképűnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szépnek/jóképűnek és vonzónak lenni?

Figyelt kérdés
Ti (akik ilyenek vagytok), örültök neki, hogy az ellenkező nem tagjai megnéznek az utcán? Szoktatok azon gondolkozni, hogy elkezdenek fantáziálni rólatok?
2011. jan. 19. 16:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nekem olyasmi volt, mint jó manipulátornak lenni: kinevetni az áldozatokat és örülni a hatalomnak.
2011. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

hát én messze nem vagyok egy adonisz, de néha azér beakad egy egy szemezés trolin metron :) ugy hogy egyértelműen látom hogy bejövök a csajnak :) és azér ez elég sokat dob az önbizalmamon, még ha amugy ismerkedés terén nem is vagyok egy nagy ász... :)

21/f

2011. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mindenkinek jól esik, de manapság annyira primitívek az emberek, hogy már te érzed rosszul magad ha megnéznek. Tapasztalatom szerint nem mindig jó szépnek/helyesnek lenni, mert sokan mennek arra ebből a kategóriából, hogy azért jövök össze egy szép lánnyal, helyes fiúval mert hogy mit szólnának mások ha egy olyan emberrel lennék aki "csúnya". Most ezzel nem azt mondom, hogy mindenki ilyen de általában velem ez történt. Emiatt igazából én már nem is engedek magamhoz közel senkit. :)
2011. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

nekem mindenki azt mondja, h szép vok, és modellkedjek, de ennek az a hátránya, h azok a srácok, akik nem tartják helyesnek magukat/nincs önbizalmuk nem jönnek oda hozzám. sokszor nekem kell kezdeményezni :S

szal annyira nem jó szépnek lenni...meg az, h megnézik utcán az embert...hát sokszor zavaró, néha azt hiszem, h van vmi kosz az arcomon/ruhámon:D...pedig ha ellenőrzöm tükörben, kiderül, h nem :D....és rossz napjaimaon, mikor el akarok bújni a világ elől idegesítő a bámulás ... ez a másik - soha nem tok észrevétlen maradni.

20/L

2011. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
sokan vannak akik nem szépek, vagyis a többség szerint nem azok, bár relatív, kinek mi a szép, és mégis annak érzik magukat, de vannak, akik szépek viszonylag és rondának tartják magukat, háhá
2011. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Elég jó érzés.Boldogsággal tölt el néha.Meg elég jól esik ha az utcán megszólítanak és meghívnak egy castingra tényleg.S az is jó nap mint nap hallani a csajoktol hogy "milyen szexi meg jóképű vagy" ,bár én nem tartom magamat annyira jónak,őszintén néha nem értem hogy miért tetszek a csajoknak meg a srácoknak is. :| 16/F
2011. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nekem az önbizalmam olyan közepes.Szemüveges vagyok és egyszer, már nemtudom, hogy mikor levettem a szemüegem és minenki mondta, hogy milyen jól nézek ki meg, hogy milyen szép vagyok stb.


17/L

2011. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
En nekem nagy elonyt jelent a munkamba, meg a maganeletembe, de a buszkesegem miatt nem nagyon akadnak baratok(habar akik vannak azokkal sem foglalkozok, mert nincs idom). Nagyon jo erzes az ha valaki megdicser, :D:D:D Gondolkodni azon hogy rolam fantazialnak? Ez nekem nem gondolat, hanem a valosag:)Udv:21L
2011. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

bocsánat hogy eztmondom, de nemcsoda hogy kevés baráod akad ha ilyen nagy az egód

(előző voltam)

2011. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hat igazabol nekem nincsenek is szuksegem baratokra, foleg olyanokra akik irigyseggel nezik a boldogsagom! :) maradok a csaladommal! Ok tobbet szamitanak, es biztos hogy rosszat nekem nem akarnak! meg a munka soran sok olyan emberrel talalkozok akik imadnak(kulsoleg) ez azthiszem hogy kiegeszit 100 meg 100 baratot:) S sztm ha szemuveges vagy es mindenki azt mondja h anelkul csini vagy akkor hordj kontaktlencset:)
2011. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!