Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés szépnek/jóképűnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szépnek/jóképűnek és vonzónak lenni?

Figyelt kérdés
Ti (akik ilyenek vagytok), örültök neki, hogy az ellenkező nem tagjai megnéznek az utcán? Szoktatok azon gondolkozni, hogy elkezdenek fantáziálni rólatok?
2011. jan. 19. 16:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem hidegen hagy. Nem vagyok épp bányarém, de sok nálam jóképűbb srácnál jobban tudok csajozni. Egyszerűen mások bénábbak.
2011. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Most nem akarok egoista lenni, de szerintem én szép vagyok. Megszoktak nézni az utcán, le is szólítanak, szóval ez a része nem tetszik annyira. Vannak akik kihasználnak, tudom részben én is hibás vagyok, de megszoktam vakulni a rózsaszín ködtől, szóval erről az oldalról sem jó. Bár az önbizalommal tölt el mikor megdicsérnek, hogy szép vagyok. :)

17/L

2011. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelmű. Miért te nem örülnél, ha megnéznének az utcán? Nem örülnél, ha rólad fantáziálnának?

Ugyanígy én is örülök neki, mint te.

2011. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
ma 16:51: A kérdést csupán azért tettem föl, mert éjszaka azt álmodtam, hogy jóképű vagyok, és nagyszerű érzés volt. Kíváncsi voltam, hogy akik valójában jól néznek ki, azoknak mindig ilyen jó érzés-e, vagy esetleg megszokták, és ez a természetes nekik.
2011. jan. 19. 16:54
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én már reggel a tükör előtt is szoktam fantáziálni magamról. De elég hamar hozzá lehet szokni.
2011. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Hát,nem tudom,szép vagyok e vagy sem,azt mondják,az.

Egyébként jó érzés,ha megnéznek,vagy füttyögnek,vagy valami,de a jóból is megárt a sok...:) Néha már zavaró,hogy a szoros értelmében lesnek...

2011. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Jó érzés, bár engem aztán nem érdekelnek mások fantáziái.
2011. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Elég jó érzés,csak néha kicsit már zavaróak a primitív emberek megnyilvánulásai :D
2011. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
szerintem ez mindenkinek jó érzés:)
2011. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

hű, én nagyon szeretem, nekem jól esik, mindig örülök neki.

nem vagyok olyan nagyképű, hogy szinte elvárom...

2011. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!