Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog jelentkezni?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap eléggé osszevesztunk. Az sult ki belole, hogy ezen a hetvegen nem talalkozunk. Igazabol csak hetvegente szoktunk talalkozni mivel mas varosba lakik. Az ok amiert osszevesztunk az volt hogy mult hetvegen a gepen talaltam fehernemus kepeket a ''legjobb baratnojerol'' es csak tegnap mondtam el neki.. Felhaborodott es meg neki allt feljebb hogy kutakodok. :/

Azota hanyagoljuk egymast..Tudom, , hogy szeret..de nekem kellene megsertve lennem nem neki.:S Szerintetek fog keresni?


2011. jan. 19. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha ő nem jelenkezik, akkor írj neki egy kedves kis e-mailt h b*assza meg mert nem neki kéne h feljebb álljon, mivel nem ő lett ezzel megsértve. Mond neki h nagyon rosszul esett neked, és hogy illő lenne bocsánatot kénrie tőled.

velem egyszer volt hasonló, csak én akkor volt barátnők tangáit találtam a sarokba egy táskába miután már 3 hónapja együtt voltunk. Bevágtam a sértődötted. először neki állt feljebb de megkértem h döntsön, mert ez nagyon szarul esett nekem..

2011. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezném tőle, hogy ekkora ribanc a "legjobb barátnője"?

Utána közölném, hogy nekem ez rosszul esik, és ha még egyszer előfordul, pápá.

Vegyenek komolyan, nekem sem küldözgetnek fehérneműs képeket..nem is vagyok rá kiváncsi, küldjön annak aki szingli.

2011. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jah és nehogy fuss utána, ha keress, akkor beszélj vele, ha nem..

Ne érdekeljen.. nyomi.

2011. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen egy nagy ''ribanc''. Pasija is van.. és ez én barátomnak kuldozget fehernemus képeket.. szánalmas.

Most szunet van koztunk.. egyáltalán nem is keres :S Msnen se ír rám.. :S Szerintetek elgondolkodik ezen az egészen? Csak nem tudom meddig várjak. :S Mi lesz akkor ha nem fog keresni? Nagyon Szeretem. :( és nem szeretném elveszíteni..de ez nekem túl sok volt. :S

2011. jan. 19. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:

A csajról:

Az ilyet vágnám szájon, hogy tudja hol a határ és viselkedjen úgy, ahogy kell, ha van barátja, legyen normális, ne legyen ribanc.

Ha pedig nem is lenne barátja, akkor is tudja a rendet, ha másnak van, ne kéresse magát.


A fiúról:

Valójában nem fog elgondolkodni ezen, mert nem érzi azt, hogy ezzel bántana téged, ez abból adódik, még "gyerek"

Nem keres?

Mert azt hiszi ő az atyaúristen..

(vagy nem érdekli, majd te mész utána)

Hát ne, mutasd meg neki, hogy veled ne szórakozzon.

Oké, szereted persze.. de ettől még, legyél Nő.

Jön más, aki megbecsül és odafigyel rád, a gondolataidra.

Hány évesek vagytok?

Mi lesz ha nem keres?

Egyszerű jelzés, nem érdemes foglalkoznod vele.

2011. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk. :) Tegnap beszéltunk és nagyon bunkó volt velem. Azt mondta velem semmit se tud megbeszélni..csak azzal a csajjal mert o megérti, hogy érez. Ja, és majdnem szakított velem, mert még neki állt feljebb, hogy én kutakodom utána..és, hogy elfogja elolem erjteni az osszes személyes dolgát. :/ Holnap találkozunk.. hogyan beszéljem meg vele? :/ Koszii :)
2011. jan. 20. 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha azt állítja veled semmit nem tud megbeszélni,

ez nem csak a te hibád, az övé is pont annyira!!

Elrejti előled a dolgait?

Ez azért van, mert TITKOLNI valója van.

Ha nem lenne semmi, nem rejtegetőzne, pláne ha bíznátok egymásban, megértenétek egymást.

De nem, hidd el, semmi értelme ezzel a sráccal lenned.. mondd meg neki tartsatok 1-2hét szünetet, addig gondolkodjon azokról a dolgokról amivel megbánt téged stb.

Ne keresd napokig, meglátod mi történik, érdeklődik-e, keres vagy bármi.


Ha ezalatt nem erőlteti meg magát, nincs értelme foglalkozni vele.

2011. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!