Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nehéz a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz a férfiaknak jelentkezni?!

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a férfiak nem jelzik a párjuk felé, ha késnek, vagy ha a párjuk érdeklődik merre járnak, minden oké-e, tesznek rá, sőt le is szidják az aggódó párt, ugyanakkor fordított esetben ugyanúgy rosszul esik nekik, ha nincs reagálás???

Veletek is fordult már elő ilyen? Hogy bírjátok legyőzni a féltékenységgel színezett aggodalmat? Én egyszerűen megőrülök ettől. És hiába nyugtatom magam, hogy szeret és nem csalna meg és biztos minden rendben... egyszerűen nem értem miért esik nehezére írni egy sms-t, ami kb 1 perc... és klotyózás közben éppen idő is lenne rá.

Szóval férfiak, miért nehéz smst írni?

Nők, hogy bírjátok ki?


2010. szept. 11. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

nálunk fordítva van, a pasim mindig szól, én meg általában elfelejtek szólni, sőt néha még a mobilomat se viszem magammal, de olyankor jó nagy lebaszást kapok tőle utólag.

Ezért már megtanultam, hogy szólni kell, csak valahogy alapból ez eszembe se jutna :)

2010. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azok viselkednek így, akik nem törődnek teljes szívből a párjukkal.
2010. szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam ezen parázni és ő sem. Ha eszembe jut, akkor szólok, hogy kések, túlórázom vagy ilyesmi, bár sokszor nem is mondom meg, mikorra érek haza, mert én sem tudom előre. Ha például barátnőmmel találkozom, az lehet egy óra, de lehet hat is attól függően, hogy érezzük magunkat, mennyi mesélnivalónk van.


Megbízom benne, ő is megbízik bennem. Ha nem így lenne, akkor nem lennék vele.

Talán próbálj meg te is egy kicsit jobban bízni benne. Hidd el, ha baj van, te leszel az első, aki megtudja. Ha meg nincs, akkor hadd szórakozzon vagy tegye a dolgát.

2010. szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Ezek nem férfiak, hanem puhap*csök, akik csak magukkal foglalkoznak. 18/F
2010. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia! Az én páromnak volt olyan dolga, hogy x napig nem jelentkezett.. na olyankor szoktam hisztis lenni.. azóta már többször beszéltem vele, hogy letojom ha nem küld válasz sms-t, de legalább csörgessen meg, hogy él és felfogta az sms-t.. aztán volt egy olyan beszélgetés, hogy minden nap legalább egyszer jelentkezzen...ezt próbálja betartani, de nem mindig sikerül.. pár hete veszekedtem emiatt vele.. de nagyon csúnyán. akkor kihisztiztem magam és azóta nyugodt vagyok. Mostanában csak a hiányától szenvedek javarészt, mert hétfőn tudtunk utoljára találkozni és jövőhét pénteken tudunk legközelebb..

jajj, meg volt vele egy beszélgetésem is, hogy rosszul esik, hogy néha nem érzem úgy, hogy fontos lennék neki, de megbeszéltük, és azóta okés.

nem egy romantikus alkat és az előző barátnői máshogy reagáltak a nem jelentkezéseire, de én más ember vagyok, ez már egy másik kapcsolat és szükségem van arra, hogy kommunikáljon velem.. most viszonylag rendben vagyunk :) bár még mindig néha nehezen viselem, ha nem küld sms-t, vagy nem válaszol.

19L

2010. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Napközben mindig tudatja velem mikor mit csinál... nem is ezzel van gond. De most munkaügyben külföldre ment, és fél 10kor azt írta, lassan indulnak haza. Azóta eltelt 2 óra... ennyire lassan indulnak?! És azért külföldön, nevesincs utakon, éjszaka egy karambol esetén, biztos nem én tudnám meg először ha baj lenne.... valszeg senki...
2010. szept. 11. 23:40
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

mert az aggódás azt jelenti nem bíznak benned, ezért boszantó ha folyton hivogat az aki elméletileg megbízik benned

am lány vagyok

2010. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

23:32-es vagyok.

3 hónaposak voltunk, amikor megbeszéltük hogy vasárnap találkozunk. csütörtökön elbúcsúztunk, péntek szombat nem jelentkezett, szombaton már kezdtem aggódni. Vasárnap reggel óta hívogattam - semmi. több sms-t is írtam.. semmi.. minden megfordult a fejemben, de volt egy olyan érzésem, hogy nem történt vele baleset. elmentem az otthonába, beszéltem az édesapjával, mondta, hogy a fiú péntek reggel elment és azóta nem ment haza.. nem tudtam mit csinálni.. vasárnap este kaptam egy sms-t tőle, hogy sajnálja, elkapott egy vírust és a haverjánál volt (félig-meddig). később megbeszéltük, de abban a pár napban halálra aggódtam magam :(

2010. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát, engem baromira nem izgatott soha, ha késik, majd odaér, azért ilyenen nem kapom fel a vizet, és egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, ha valaki meg akar csalni, megteszi, akármennyire nem tetszik. Szóval baromi könnyen bírom, felesleges dolgokon nem stresszelek.
2010. szept. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
fő a bizalom
2010. szept. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!