Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nehéz a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz a férfiaknak jelentkezni?!

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a férfiak nem jelzik a párjuk felé, ha késnek, vagy ha a párjuk érdeklődik merre járnak, minden oké-e, tesznek rá, sőt le is szidják az aggódó párt, ugyanakkor fordított esetben ugyanúgy rosszul esik nekik, ha nincs reagálás???

Veletek is fordult már elő ilyen? Hogy bírjátok legyőzni a féltékenységgel színezett aggodalmat? Én egyszerűen megőrülök ettől. És hiába nyugtatom magam, hogy szeret és nem csalna meg és biztos minden rendben... egyszerűen nem értem miért esik nehezére írni egy sms-t, ami kb 1 perc... és klotyózás közben éppen idő is lenne rá.

Szóval férfiak, miért nehéz smst írni?

Nők, hogy bírjátok ki?


2010. szept. 11. 23:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez jó duma: elkapott egy vírust, de nem hazament, hanem egy másik pasi ágyában heverte ki... és te ezt elhitted?
2010. szept. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem nincs miért smst írni, mert nem kések.

23/F

2010. szept. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen probléma. Tudja, hogy aggódós típus vagyok - nem bizalmatlan - ezért mindig szól, ha már hazafelé tart, hogy ne aggódjak, egyben van, és már csak 2 lépés és kapun belül van :)
2010. szept. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem ezt már sikerült belenevelnem a férjembe anyósom nagy örömére. Azóta ha külföldre repül (ami viszonylag gyakran előfordul), amint leszállt a gép, jön az sms nekem is és az anyukájának is, hogy egészben van. És ugyanígy sms-t küld, ha leszállt itthon. Bár igazából a férjem viszonylag gyorsan megértette, hogy ez nem féltékenység. Az anyukámat így veszítettem el, hogy lezuhant egy repülőgéppel és azóta nagyon érzékenyen érint a téma. Tudom, hogy sokkal kisebb az esélye annak, hogy a gép lezuhan mint egy közúti karambolnak, de mégis betegesen félek. Már ha látom a Malév oldalán, hogy késik a gép (ami viszonylag sűrűn előfordul), azonnal pánikba esek. :-(
2010. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ó istenem, 2 óra eltelt és nem jelentkezett :) lehet hogy megálltak egy motelnél és ott aludtak, erre nem gondoltál? Mégis miért lenne baja feltétlenül. Én nő vagyok de halálosan rühellem ha a másik folyton aggódik miattam. Egyszerűen megőrülök tőle.


Az sms írás meg a telefon egyáltalán nem biztosíték a hűségre... Ismertem olyan fickót, aki elmesélte hogy "üzleti" útra ment külföldre, egy másik nővel természetesen, és a kedves feleségének naponta bejelentkezett és elmesélte az állítólag lefolytatott tárgyalások eredményét :) haha


Ha meg baja van, akkor úgysem tudsz segíteni. sajnos. De ha olyan baja lenne, már hívott volna, vagy a szüleit legalább.


Az egyik válaszoló pasijánál az a vírusos megbetegedés nagyon állat :) Komoly, de persze a szülei se tudtak a hirtelen megbetegedéséről :) nagyon jó, és ezt még beveszik :)

2010. szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!