Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki most megtetszett nekem sítáborban, de igazából magamban sem vagyok biztos. Tavalyi sítáborban 2 lány is tetszett, és én is tetszettem mind a 2nek, de egyikből sem lett semmi, mert nekem igazából már a suliban más tetszett, és csak elakartam felejteni őt.

Nah a lényeg, hogy idén úgy mentem el, hogy tetszett nekem egy lány a suliból, aki nemjött sítáborba. Már a buszon tisztáztam magamban, hogy ha meg is tetszik valaki, az csak azért lesz, mert "össze vagyunk zárva", és mikor hazaérünk, már nemis fog tetszeni. Nah de még megtetszett egy lány, de van pasija, én vhogy mégis úgyéreztem, hogy tetszem neki, feküdtünk az ágyában, akkor is elég közel voltunk egymáshoz, mindig mikor a sípályán találkoztunk hangosan köszönt, meg viccelődött. Viszont este alig várta, hogy írjon neki a barátja sms-t. Nem is nagyon érdekelt, de a lány, aki tetszett nekem sítábor előtt, neki is van barátja, és nekem elmondták, hogy elég komoly az ügy. Pedig vagy 5 évvel idősebb nála, meg nem is régóta járnak.

De ez nem olyan fontos, a lány, akivel sítáborban voltam, ma is találkoztunk suliban, és megint hangosan köszönt, és megsimogatta a karom.

Szerintetek?


2011. jan. 18. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak ennyi problémád van? Érettségi vagy valami vizsga?:D Menj oda és kérdezz rá, hogy akar-e valamit vagy elmenne-e veled valahova. Istenit neki, hogy ilyen nyuszi mindenki. Csapj le rá és lesz egy jó csajod.
2011. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, de magamban sem vagyok biztos :D aza régebbi lány, akit pótolni akartam még mindig eléggé "kivagyok" miatta, vagyis még nem felejtettem el teljesen, demár egyáltalán nem gondolok rá úgy. Nah a lényeg, hogy így volt ex barátnőmmel is, és nemvolt valami jó, ezért félek xd

ammeg 16 vok, még nem érettségizek, igaz, ma néztem a ponthatárokat, meg a szakokat. BME asszem megfelel nekem :D építőmérnök vagy villamosmérnök :D

2011. jan. 18. 22:38
 3/4 BlackJack ***** válasza:
sítábor... burzsuj
2011. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NEM
2011. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!