Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mit kellene csinálni?

Figyelt kérdés
15/L vagyook... és már két hónapja van egy fiúm.. :) igaz hogy egy évvel fiatalabb nálam.. de nagyon szeretem na és az lenne a probléma, hogy már kezd zavarni hogy ilyen szigorúúak a szülei. :/ szóval, olyan volt már hogy nem engedte el a téli szünetbe, és nem találkoztunk két hétig.. meg ugye amikor nincs velem telefonfacebookon szoktunk sokat beszélgetni. most ez bután hangzik de ott sokat tudunk mert nem kerül semmibe.. és most már a telefonját is elvették. :( szóval most nemtudom hogy a szüleinek velem van problémája, vagy van olyan otthoni probléma amiről nem tudok.. mert érdekes kezd lenni hogy olyan helyekre nem engedi el ahol én is ott vagyok.. egyébként egy csoportban táncolunk szóval hetente kétszer mindenképp látom.. :) megaztán félek is hogy ezért előbb utóbb azt fogja mondani hogy VÉGE! vagynemtudom.. én nemfogom mondani mert attól hogy ez van még megbánnám.. szóval mostnemtudom mivan..mit tanácsoltok?? remélem érthetően magyaráztam el... köszi a válaszokat előre is.
2011. jan. 18. 20:04
 1/4 Moszuke ***** válasza:

14évesen engem is lebasztak mert volt barátnőm.

pedig anyámék nem túl szigorúak.. az érvelésük vége mindig az volt, hogy:

első a tanulás, hülye gyerek!

23/f

2011. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
háát... kitűnő tanuló.. nem hanyagol el semmiit...
2011. jan. 18. 20:12
 3/4 Moszuke ***** válasza:

még nem...

mééég.

2011. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd jön az első jogsi, kismotor vagy netán kocsi, fiatal csitrik akik buknak rá és hanyagolni fogja a tanulást;) Amúgy ez a szülők nem engednek olyan helyre, ahol XY is ott van az tipikus "f*szomnak sincs kedve ott/vele lenni" szöveg. Esélyes, hogy téged akar lerázni, mert meggondolta magát.


20/F

2011. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!