Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tartósan hűtlenségben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tartósan hűtlenségben élni?

Figyelt kérdés
Inkább olyanok véleményét kérem, akik így élnek már évek óta valami oknál fogva...persze meghallgatok bárkit, de saját tapasztalatok érdekelnének az érzéseitekről...
2011. jan. 18. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem rég kezdtem bele egy ilyenbe... a srác csal meg velem valakit...de ha valakinek már csak megfordul a fejében hogy megcsalja a barátnőjét,feleségét ott biztos hogy valami baj van! Azt nem indok hogy mindenkiben benne van a vadászösztön, ha szeretsz valakit akkor ez nem jön elő... és ugy kezdte nálam az egészet a srác hogy senkit nem tudna jobban szeretni a feleségénél, de nem tud mit csinálni velem akar lenni... én 1 hónapon keresztül győzködtem hogy ezt nem teheti meg a feleségével...de most 2 hónapja beeadtam a derekam... és lelehet emiatt hordani engem nyugodtan, de nem én rontottam el a dolgot, esetleg rásegitek csak.
2011. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Én kb 7 éve élek így. Nem is tudnék máshogy élni! Szeretem a páromat, de az elejétől fogva gondolkodás nélkül szeretőt tartottam, mert nagyon hajt a vágy. Nekem egyszerűen kevés egy kielégítő szerelem. Szeretem a változatosságot, és a vele járó izgalmakat! (26 L)
2011. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok


és a barátod tudja hogy ez van ??

2011. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elég pocsék dolog,ha van: lelki ismereted, önérzeted,na és persze tisztelet a másik iránt!Ezek hiányába bármit megtehetsz!!
2011. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!