Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet változtatni tartósan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet változtatni tartósan a társunk kedvéért valamin?

Figyelt kérdés

Főleg a hosszabb kapcsolatot már megélt fiúk, lányok véleménye érdekelne.

Ha kértétek a párotokat, hogy változtasson valamin egy dologban, akkor a változtatása tartós maradt? Vagy idővel felhagyott vele, és olyan lett, mint régen?

Van értelme változtatást kérni?


Én 23 éves lány vagyok. A barátom szerintem nem beszél velem gyakran. Átlagban minden 4. napon, ami szerintem kevés. Arra hivatkozik, hogy sokat dolgozik, fáradt, vagy nincs sok mesélni valója. Ám találkozni sem gyakran találkozunk távolság miatt. Így, mivel szerintem ritkán beszélünk, nincsen a kapcsolatunkban „igazi tartalom”.


A hétvégén arra szeretném kérni, hogy ezen változtasson, és beszéljen velem többet, különben szakítok vele. Szeretem, de az úgy nem sokat ér, ha napokig csak gondolhatok rá, mint valami „elképzelt szerelemre”. Attól hogy estére fáradt, szerintem még írhatna egy pár soros ímélt, vagy sms-t 2 naponta, vagy 3 legalább. Vagy túl sokat várnék?


Szerintetek ha számítok neki, meg fogja ezt tenni a kedvemért tartósan? Vagy az ilyen „kérlek, változtass valamin” dolgok nem jönnek ki jól, mert csak erőltetettek lesznek?

Egy barátom azt mondta nekem, szerinte ha egy ideig más is lesz, utána vissza fog állni minden az eredeti állapotába. Ti erről mit gondoltok?

Ti kértétek már a párotokat valamilyen változásra? (Persze nem elemi dolgokban, ami teljesen ellentétes a személyiségével.)


2010. dec. 1. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is az a véleményem, hogy nem fogja tartósan betartani, amit kértél, és akkor még rosszabbul fog esni.Figyelj! Ez tök érthető, hogy dolgozik, ott nagyon nem történik semmi, nem tud mit mesélni. Azt pedig egy jól működő kapcsolatban fölöslegesnek tartom, hogy naponta leírja, hogy "szeretlek" vagy "hiányzol". Ha felhív gondolom elmondja, ha pedig találkoztok, érezteti. Szóval én ezt nem kérném tőle,de ha mégis szólsz neki, ne csesztesd azért, ha tényleg nem működik nála sokáig. Amúgy én az exemnél mikor új dolgokat próbáltam bevezetni,(5 évig éltünk együtt) egyetlen sikerélményem volt, hogy megszerettettem vele a macskámat! :D
2010. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Az a helyzet, hogy soha nem mondta még nekem azt sem, hogy "hiányzol." 5 hónapja "járunk." De átlagban egy hónapban egyszer találkozunk, a legjobb esetben havonta kétszer. Szóval ez mellett, ha 4-5 napokig nem is beszélünk, én nem érzem úgy, hogy bármiben is egymáshoz tartoznánk. Ezek még a "járulákos körülmények". Többször van, hogy fáradt, és találkozni sem akar olyankor. De sajnos így sem látom sokat.


Van olyan hét, amikor hétfőn ír egy két soros ímélt, szombaton meg beszélünk telefonon 15 percet, és ennyi az egész. Nekem ez kevés...


Egyébként te azon a véleményen vagy, 1. válaszoló, hogy működhetnek olyan kapcsolatok is jól, ahol csak 4-5 naponta beszélnek a felek? Köszi a válaszodat.

2010. dec. 1. 15:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Ellentmondásosak a jelei is, ezért vagyok mindenben bizonytalan. Utcán nem fogja meg a kezem. De búcsúzáskor átölel az utcán is. Soha nem mondja szavakkal, hogy örül nekem, vagy bármi. Azt vettem észre, elzárkózik mindenféle érzéskinyilvánítás elől.
2010. dec. 1. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem gondoltam volna , hogy csak én válaszolok! Hát.. most ahogy ezt így részletezted, elég durva! Jelenleg nekem is ilyen a párom. Nulla érzelemnyilvánítás! De én bizti nem kérném meg, hogy változtasson. Bár nálatok ez a ritka találkozás nagyon elkeserítő! Figyu nem folytatjuk privin? 26 Lány vagyok! Nyugodtan írj, és ha lesz időd csacsoghatunk msn-en is
2010. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem többek között ezért raktak ki 2 hónapja egy 6 éves kapcsolat után.Az én véleményem az,hogy szerintem lehet bizonyos dolgokon változtatni akár hosszú távon is,ha azt aki megkér erre szeretsz.De nálatok úgy látom más a probléma.Lehet nem is szeret téged.Ha ilyen messze van tőled és nem mutat érdeklődést,akkor ott semmi sem jó. 23/F
2010. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok ilyen módon beleszólni, de nekem gyanús, hogy 5 hónapja vagytok együtt, és nem hív fel, és nem mondta még hogy hiányzol neki. Nem lehet hogy két vasat tart a tűzben?

Ha mégsem, szerintem azért ha elmondod, hogy neked sokat jelentene, ha hívna sűrűbben meg fogja érteni, és tenni is fog érte.

Én az exemtől azt kértem, hogy ne szexeljünk annyit, de két hétnél tovább nem bírta tartani magát, pedig megelégedtem volna a heti kettővel is, ő meg nem. :S Nem tudott megváltozni, ezért besokkaltam és otthagytam.

2010. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!